cbradio.pl
Zobacz temat
 Drukuj temat
[S] Sprzedam Radyjka
Matrox
Witam wszystkich.
Po sporym czasie odnalazłem kilka starych zapomnianych sprzętów przy okazji reaktywacji bazy.
Radyjka posiadam kilka lat ich stan na chwilę obecną jest nie znany.
Aktualnie jak czas pozwala sprawdzam je po kolei.
Z pewnością Alan 28 + Mic sprawny( mam jeszcze brata dawcę Uśmiech, lecz nic jeszcze tam nie dotykałem) oraz 2 sztuki Alana 75-777 wraz z paczka na baterię.
President JOHNNY II z ASC oraz dokumentacją jeszcze nie sprawdzany ale myślę, że jeszcze dziś go sprawdzę, posiadam do niego antenkę SIRIO PERFORMER 5000 (bez podstawki magnetycznej). Z tego co pamiętam radyjko miało przeróbkę chyba w Saxonie w Warszawie i jego moc sięgała ok 9w i wprowadzone chyba inne przeróbki. Jeśli coś więcej przyjdzie mi do głowy albo w ręce to od razu napiszę.

Pozdrawiam Mateusz Grodzisk 73 Uśmiech
 
Jackill
cenowo ?
[color=#ccccff]Mobil1: President Herbert II asc + Sirio Performer 5000 + Densei 2002 Japan + 747
Mobil2: Alan 18 + Sirio Delta27/President ML145 + Albrecht NM500e
Baza: President Herbert I, President Jackson I, Spectrum 1300, 747, Xbox, Sadelta HM 350, Pan DM 432MT, Swr Digit
[/color]
Szok
 
Matrox
Temat zamknięty.
Baza : President Lincoln (1987r.) + Densei EC- 2002 + K-46 Spezial Europa DX
 
pawel1201
Masz jeszcze Alany 75-777 ?? Przydałby sie do kolekcji.
 
Matrox
Tak posiadam jeszcze 2 sztuki ale jednak zostaną w kolekcji.
Baza : President Lincoln (1987r.) + Densei EC- 2002 + K-46 Spezial Europa DX
 
kubispawel1
Witam kolego w pierwszym poście pisałeś ze posiadasz alana 28 dawcę. Jesteś może zainteresowany sprzedażą? Bardzo mi zależy na uszkodzonym gdyż w moim alanie nie działają tylko mikro wyłączniki a naprawdę szkoda mi tego radyjka i chciałbym je uratować. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
 
Jackill
A masz tego Johnnego i Performera ?
[color=#ccccff]Mobil1: President Herbert II asc + Sirio Performer 5000 + Densei 2002 Japan + 747
Mobil2: Alan 18 + Sirio Delta27/President ML145 + Albrecht NM500e
Baza: President Herbert I, President Jackson I, Spectrum 1300, 747, Xbox, Sadelta HM 350, Pan DM 432MT, Swr Digit
[/color]
Szok
 
Przejdź do forum: