cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Witam Was Serdecznie
Paramedic84
Powitać na nowym forumUśmiech

Bardzo przejrzysty, intuicyjny i ciekawa nowa strona. Cieszę się bardzo iż zostałem jej użytkownikiem na nowo. W dniu dzisiejszym złożyłem też akces do przynależności grupy Bravo Delta. Mam ogromną nadzieje iż moja kandydatura zostanie tu pozytywnie rozpatrzona. Wcześniej dawno dawno temu należałem (i należę dalej) do grupy DKC DX Krasnystaw Club tutaj link: http://dkclub.republika.pl/ gdzie w zakładce "Member List" widnieją członkowie klubu z nadanymi numerami, imionami, QTH i ksywkami i być może wielu z Was znajdzie właśnie tam znajomych radiowców z dawnych lat... Kiedyś co wieczór koło 22:00 spotykaliśmy się na umówionej częstotliwości i prowadziliśmy długie łączności w USB. Niestety klub nie działa już dzisiaj aktywnie - jakoś wielu z nas gdzieś wyjechało, część przeszła na KF likwidując całkowicie CB, niestety niektórych już nawet nie ma wśród nas bo odeszli... Zresztą mam tu na myśli pewnego człowieka z Chełma CB-ste, który był pewnego rodzaju legendą... Chyba i w nas wszystkich coś potem umarło... Ale przecież wszystko można naprawić jeżeli tylko mamy dobre chęciUśmiech Widząc iż klub BD działa jak widać bardzo prężnie i aktywnie co obrazuje forum i cały serwis cbradio.pl postanowiłem właśnie do niego wstąpić. Kilka dni temu porozpinałem odciągi i położyłem swój maszt z anteną. Nawiasem mówiąc pozostała na niej jedna przeciwwagaUśmiech Wszystko ponaprawiałem, poskręcałem, postawiłem i zestroiłem na nowo. Poza CB w mobilu i nasłuchami innych częstotliwości baza CB stała praktycznie nieczynna, jednak w tej chwili ją reaktywowałem i mam nadzieje usłyszeć wielu z wasUśmiech Być może wrócą dawne czasy i gdzieś o jakiejś umówionej godzinie i częstotliwości uda się zebrać jak najwięcej stacji i zrobić sobie takie wieczory jak kiedyś - byłoby na prawdę superUśmiech Niestety zdaję sobie z tego sprawę iż nie będzie to takie łatwe. Pęd życia chyba coraz to szybciej zabiera nam nasz cenny czas obowiązki dom - praca niby dalej mamy te same 24h w dobie a jakoś czasu jakby coraz mniej. Dla tego niech mój post będzie tutaj taką inspirację dla wszystkich, którzy mają dobre pomysły i może coś razem uda nam się stworzyć. Myślałem o jakimś monitorze klubowym coś w stylu kanału wywoławczego BD a może takowy już istnieje i czegoś nie doczytałem... Idzie jesień (chociaż jak na razie nie jest źle heh) a dalej zima i może czasu będzie więcej by w mroźne noce posiedzieć w cieple przy radiuUśmiech Cóż czas pokaże - dzięki za przeczytanie i wszelkie uwagi/sugestie. Puki co czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury do BDUśmiech

73 Pozdrawiam Marek Chełm

P.S. A "Ogrodnik" bo kiedyś było nas na radiu Marków w Chełmie uuuaaa z 5-6? także po ulicach się Marków identyfikowało i wołali mnie "Marek Ogrodowa" potem jakoś tak wyszła ksywa właśnie "Ogrodnik"Uśmiech także to tak ku jasności co by nikt nie pytał mnie jak sadzić drzewka czy siać trawę hehehUśmiech bo ni to nazwisko ni to zawódUśmiech
 
djblack_28
dobry wieczór, południowy zachód pozdrawia 73!
 
Rysiek9
Wita północna polska 73,,,,
 
jaro
wita śląsk Marka
 
Jackill
breko breko ! cześć witamy, baw się dobrze, dalekich łączności deiksowych !
[color=#ccccff]Mobil1: President Herbert II asc + Sirio Performer 5000 + Densei 2002 Japan + 747
Mobil2: Alan 18 + Sirio Delta27/President ML145 + Albrecht NM500e
Baza: President Herbert I, President Jackson I, Spectrum 1300, 747, Xbox, Sadelta HM 350, Pan DM 432MT, Swr Digit
[/color]
Szok
 
Kasztelan
Salve Uśmiech.
 
rover416
Witam i do spotkania .
[color=#3300cc]161BD429 op RZ przymrużeniem okabert[/color]
 
161BD880
Witam i pozdrawiam. ...zimowe wieczory przy radyjku też miło wspominam. Można powiedzieć, że właśnie CB dodawało zimie uroku bo zawsze jakoś łatwiej znaleźć trochę czasu o tej porze niż w lato... Życzę dalekich i potwierdzonych łączności. Jeśli tylko będę przejazdem gdzieś w Twojej okolicy spróbuje Cię wywołać.
73!
WWW.161BD880.PL
TRX
BAZA: GALAXY DX2517 / YEASU FT-747GX/KPO DX 5000/SUPERSTAR 360 FM/HAM INTERNATIONAL JUMBO/COBRA 142GTL i jeszcze kilka Uśmiech
MOBIL: LAFAYETTE ZEUS PRO
ANT
BAZA: SIRIO GAIN MASTER (5/8) / FUTURA (5/8) / GPE27 (5\8)
MOBIL: SIRIO ML-145
 
Przejdź do forum: