cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Bravo Delta » Pytania
 Drukuj temat
Jak długo czeka się na rozpatrzenie wniosku o członkostwo w BD ?
Paramedic84
Witam

Złożyłem wniosek o członkostwo w BD ponad dwa tygodnie temu i na tym się skończyło... nie to że poganiam ale myślałem że wysłanie wniosku równa się z natychmiastowym przystąpieniem do klubu, który to (opisany w zakładce "jak wstąpić" ) nie wymaga od uczestnika spełnienia specjalnych warunków koniecznych do nadania numeru i wstąpienia do grupy. Pytam z ciekawości bo już jutro mam zamiar dokończyć składać swojego rozebranego Presidenta Jack-a (wymiana wychyłu i kalibracja) i popróbować go na 27.555 USB bo propagacja podobno idzie i fajnie by było posługiwać się nowym numerem BD - na razie cały czas jestem zmuszony do używania starego numeru klubu Dx Krasnystaw Club (161 DKC 051). Zatem w związku z powyższym pytam: nie spełniam kryteriów, coś źle wypełniłem, czy są jakieś terminy administracyjne do wydania decyzji o przyznaniu członkostwa, ile się zwykle czeka i ile jeszcze trzeba czekać?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam
 
jaro
chyba coś źle wypełniłeś nie ma problemów
chyba że są jakieś zmiany ,ale chyba nie
spróbuj jeszcze raz wszystko powypełniać
 
Paramedic84
No właśnie tak też pomyślałem, że może coś nie doszło czy wadliwie zostało wypełnione ale nie mogę ponownie wypełnić i wysłać formularza zgłoszeniowego, ponieważ wyskakuje komunikat, iż zgłoszenie zostało już wysłane w związku z czym chyba wszystko jest prawidłowo... Na forum jest pełno członków klubu i chodzi mi by ktoś opisał krótko jak wyglądała procedura rekrutacji do BD w Waszym przypadku i jak z terminami?
 
Rysiek9
Cierpliwości kolego a nie pomyślałeś że po prostu Administrator na weekend gdzieś wybył aby odpocząć na łonie natury....73..
 
Paramedic84
I w końcu mam swój upragniony numerUśmiechUśmiechUśmiech

Ogromne dzięki za nadanie numeru 051 czyli taki sam jak "stary" z poprzedniego klubuUśmiech

Pozdrawiam serdecznie - wszystkiego dobrego!
[color=#000099]baza: K-PO DX-5000 Densei EC-2002 Sirio 827 5/8
mobil: Yosan PRO-110 Sonar 872 Farun BM 120 DV[/color]
 
jaro
no i gratkiUśmiech
 
Marraf
Witaj w klubie
26BD821
 
Power Mike
No właśnie , też miałem wrażenie , że coś nie tak złożyłem , i nie ma rejestracji numeru ,ale jest chyba O.K. więc cierpliwie czekam...
 
Przejdź do forum: