cbradio.pl
Zobacz temat
 Drukuj temat
Srzedam KPOdx5000v6
stanislaw56
Witam Sprzedam kpo dx 500v6, radio ma około 9 miesięcy, jestem pierwszym właścicielem. Stan radia idealny nie modyfikowane nie naprawiane i nigdy nie było w samochodzie, tylko baza . Do Radia są 2 mikrofony,orginał i densej z wzmcnieniem i echem i opakowanie. Cena radia 500 pl. Radio sprzedaję z powodu przejścia na inne częstotliwości ,a to trochę kosztuję :) Mój nowy znak wywoławczy, SQ7SCJ Pozdrawiam.
 
jaro
cena wysokaPokazuje język ,a gratulacje za znak Z przymrużeniem oka
 
stanislaw56
Dziękuję za gratulacje Uśmiech a radio prawie nówka, bez śladów użytkowania , do tego densei , to prawie okazja. Pozdrawiam.
 
DELETE_1
Witamy w gronie krótkofalowców,swoją drogą fakt za te pieniądze-radio i densei to okazja.Sam bym kupił ale wziąłem w Anglii nowego Presidenta Granta 2 , odblokowałem mu boczne czterdziestki i pracuje mi teraz i na 10-ciu i na 11-tu metrach.I choc na codzień korzystam z Yaesu FT 897D i CT22 to jednak nie sprzedam CB-Radia-lubię i jedno i drugie.Pasma strzeżone to wyższa liga ale CB-Radia są świetne do kontaktu Baza-Mobil.Żona nie musi mieć wtedy znaku KF a możemy gadać ( posiada znak CB-Radiowy ) , mówi , że jej to wystarcza.
26 Bravo Delta 003
 
jaro

Cytaj

Zibi 01 napisał(a):

Witamy w gronie krótkofalowców,swoją drogą fakt za te pieniądze-radio i densei to okazja..


no nie wiem czy taka okazja ,ale towar pewny co kolega potwierdza
densei w stanie unikatowym to znaczy cacy można wyrwać za 150,a radyjko takie prawie nówka kupiłem za 300 stówki
dlatego się odezwałem w tym temacie Pokazuje język
 
golfir
tyn jak zwykle "mądry" "hanysowiec" swoje 3 grosze musiał dorzucić...ech,,,,az niesmacznie,,,,ale cb polska zawsze dziwne było...73!
 
jaro
a ten się odezwał po pół roku ,po fakcie heheheZ przymrużeniem oka
 
admin
Uśmiech
 
Web
Przejdź do forum: