cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Bravo Delta » Pytania
 Drukuj temat
Znaki Bravo Delta
admin
Informacyjnie.

Wszyscy, którzy rejestrują się ponownie w serwisie i posiadają już znak Bravo Delta, muszą przejść ponownie zgłoszenie do klubu. Trudne to nie jest bo wystarczy kliknąć w dwóch miejscach i w dodatku nie trzeba nic uzupełniać Z przymrużeniem oka. Otrzymacie Wasz "stary znak", pod warunkiem że dane z nowego serwisu pokryją się z danymi ze starej strony. W razie niejasności będę kontaktował się z każdym z osobna.

Przywracamy nadawanie znaków i jak widać idzie to szybko i sprawnie.

Pozdrawiam
admin

Połączony z 20 listopad 2013 20:31:
Mam możliwość przywracania znaków bez konieczności klikania w rejestrację. Potrzebuję wyłącznie Waszej informacji na PW. Jeśli chodzi o rejestrację, nalegam by rejestrować się swoimi starymi nickami - ułatwia mi to weryfikację danych do przywrócenia znaku.
Edytowane przez admin dnia 20.11.2013 20:31
 
Web
rafal bd871
Rafał Tłuczań ok Wadowic znak 161BD871-Rafał
wydany dnia 11.07.2012 przez Marek 161BD001 a widzę że znak dostał ktoś inny i co teraz

Połączony z 16 marzec 2014 19:31:
dodam że na starej liście są znaki i do kogo są przypisane
Edytowane przez rafal bd871 dnia 16.03.2014 19:31
 
admin
Skoncentruj się i napisz o co Ci chodzi bo ja nie mam bladego pojęcia.

w którym miejscu na tej liście jest wydany znak 161BD871:
klik

po drugie - jest instrukcja zakładania konta, która mówi iż nick powinien być taki sam jak na poprzedniej stronie (w starym serwisie) - właśnie po to, aby nie zdublować znaków. Twój stary nick to rafal250281, Twój znak to 161BD871 i przez najbliższe 106 dni to się nie zmieni.

Jak mogę Ci jeszcze pomóc i co Ci jeszcze wytłumaczyć ?
 
Web
rafal bd871
Wielkie przeprosiny w twoim kierunku nie doczytałem o nicku.Pozdrowienia
 
admin
Uśmiech
 
Web
Piotrek99
Witam mój znak to 161BD858 i w certyfikacie zamiast imienia Piotr jest imię Rafał.Jest to imię osoby która wcześniej miała ten znak czy pomyłka.
 
bmp4
Witam mój znak to 161BD859 i w certyfikacie zamiast imienia Bartłomiej jest imię Marek.Jest to imię osoby która wcześniej miała ten znak czy pomyłka
 
13BD259
witam muj stary znak to 161bd259 adam czy jest on jeszcze do odzyskania pozdrawiam
 
Power Mike
Witam. Złożyłem już prośbę o znak (nowy), na razie czekam na jego otrzymanie. Mam pytanie jaki jest czas oczekiwania?
 
admin
Czas zależy wyłącznie od kliknięcia w zgłoszenie. Wejdź w menu->Bravo Delta->Zgłoszenie->Klik - wtedy jest szansa ze otrzymasz znak Z przymrużeniem oka innej drogi nie ma Z przymrużeniem oka
 
Web
Power Mike

Cytaj

admin napisał(a):

Czas zależy wyłącznie od kliknięcia w zgłoszenie. Wejdź w menu->Bravo Delta->Zgłoszenie->Klik - wtedy jest szansa ze otrzymasz znak Z przymrużeniem oka innej drogi nie ma Z przymrużeniem oka


Połączony z 03 sierpień 2016 15:54:
Teraz wszystko jasne , dzięki !

Połączony z 07 sierpień 2016 10:50:
JEST ! Otrzymałem znak Bravo Delta , z czego niezmiernie się cieszę. I jak to w PSACH mówił Linda " teraz jestem zwyczajnym bandytą " , mogę chyba powiedzieć trochę na odwrót, teraz jestem oficjalnie legalnym , nielegalnym piratem , gdyż według Wikipedii :

" Wielu fascynatów nawiązywania łączności zajmuje się tym nielegalnie. Zrzeszają się oni w kluby i z reguły używają jakiegoś umownego kanału (tzw. monitor klubowy np. At 27.555 MHz czy też monitor polonijny 26.425 USFajne. Częstotliwości te nie należą do pasma CB w Polsce i wielu innych krajach, i są wykorzystywane przez piratów radiowych na całym świecie. Nadawanie tam jest prawnie niedozwolone i z CB radio nie ma nic wspólnego, mimo używania tego samego sprzętu radiowego."

SUPER ! Złość
Edytowane przez Power Mike dnia 07.08.2016 10:50
 
161BD384
Przepisy i paragrafy powinny być co pewien czas reformowane bo grono fascynatów DX na 11m ciągle zwiększa się.
 
tomek_wawa
Ja kliknąłem aplikację już jakiś czas temu i niestety nic się nie zadziało...

Połączony z 23 sierpień 2016 08:31:
Sorry... Odszczekuje... Uśmiech Otóż już jestem 161BD724 Uśmiech
Edytowane przez tomek_wawa dnia 23.08.2016 08:31
 
Lukasz Kielce
Witam. Jest szansa na zalapanie sie na znak BD ? Zgloszenie wyslane juz troszke temu(ok 2 tyg chyba) no i cisza :/

Pozdrawiam
73
 
sebastian_sosnowiec
Witam.W jakim czasie dostanę znak.Wysłałem formularz.Pozdrawiam
 
Bernard
Sebastian z tego co widze w opisie to masz znakUśmiech
73
Baza - CRT SS 6900N
Mobil w terenie Albrecht 2990,Baofeng UV-6R
Mobil w aucie ALAN 78 plus multi
 
161BD300
Ja od czerwca czekam na znak. Czy można coś pospieszyc. 73
 
admin

Cytaj

klima83 napisał(a):

Ja od czerwca czekam na znak. Czy można coś pospieszyc. 73


???? bardzo ciekawe bo ja na bieżąco jestem ze zgłoszeniami a Twojego nie mam, co więcej w międzyczasie to tak około 30 znaków zostało wydanych.
 
Web
161BD300
Jak wchodzę nawet teraz w zgłoszenie to wyskakuje że już wysłałem i tak od początku aktywacji konta... Może coś, źle robię.. Proszę o pomoc i o znak
 
admin
no to masz taki okrągły Z przymrużeniem oka
 
Web
Przejdź do forum: