Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Bravo Delta » Pytania
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Znaki Bravo Delta
admin
Informacyjnie.

Wszyscy, ktrzy rejestruj si ponownie w serwisie i posiadaj ju znak Bravo Delta, musz przej ponownie zgoszenie do klubu. Trudne to nie jest bo wystarczy klikn w dwch miejscach i w dodatku nie trzeba nic uzupenia Z przymrueniem oka. Otrzymacie Wasz "stary znak", pod warunkiem e dane z nowego serwisu pokryj si z danymi ze starej strony. W razie niejasnoci bd kontaktowa si z kadym z osobna.

Przywracamy nadawanie znakw i jak wida idzie to szybko i sprawnie.

Pozdrawiam
admin

Poczony z 20 listopad 2013 20:31:
Mam moliwo przywracania znakw bez koniecznoci klikania w rejestracj. Potrzebuj wycznie Waszej informacji na PW. Jeli chodzi o rejestracj, nalegam by rejestrowa si swoimi starymi nickami - uatwia mi to weryfikacj danych do przywrcenia znaku.
Edytowane przez admin dnia 20.11.2013 20:31

rafal bd871
Rafa Tucza ok Wadowic znak 161BD871-Rafa
wydany dnia 11.07.2012 przez Marek 161BD001 a widz e znak dosta kto inny i co teraz

Poczony z 16 marzec 2014 19:31:
dodam e na starej licie s znaki i do kogo s przypisane
Edytowane przez rafal bd871 dnia 16.03.2014 19:31

admin
Skoncentruj si i napisz o co Ci chodzi bo ja nie mam bladego pojcia.

w ktrym miejscu na tej licie jest wydany znak 161BD871:
klik

po drugie - jest instrukcja zakadania konta, ktra mwi i nick powinien by taki sam jak na poprzedniej stronie (w starym serwisie) - wanie po to, aby nie zdublowa znakw. Twj stary nick to rafal250281, Twj znak to 161BD871 i przez najblisze 106 dni to si nie zmieni.

Jak mog Ci jeszcze pomc i co Ci jeszcze wytumaczy ?

rafal bd871
Wielkie przeprosiny w twoim kierunku nie doczytaem o nicku.Pozdrowienia

admin
Umiech

Piotrek99
Witam mj znak to 161BD858 i w certyfikacie zamiast imienia Piotr jest imi Rafa.Jest to imi osoby ktra wczeniej miaa ten znak czy pomyka.

bmp4
Witam mj znak to 161BD859 i w certyfikacie zamiast imienia Bartomiej jest imi Marek.Jest to imi osoby ktra wczeniej miaa ten znak czy pomyka

13BD259
witam muj stary znak to 161bd259 adam czy jest on jeszcze do odzyskania pozdrawiam

Power Mike
Witam. Zoyem ju prob o znak (nowy), na razie czekam na jego otrzymanie. Mam pytanie jaki jest czas oczekiwania?

admin
Czas zaley wycznie od kliknicia w zgoszenie. Wejd w menu->Bravo Delta->Zgoszenie->Klik - wtedy jest szansa ze otrzymasz znak Z przymrueniem oka innej drogi nie ma Z przymrueniem oka

Power Mike
admin napisa(a):

Czas zaley wycznie od kliknicia w zgoszenie. Wejd w menu->Bravo Delta->Zgoszenie->Klik - wtedy jest szansa ze otrzymasz znak Z przymrueniem oka innej drogi nie ma Z przymrueniem oka

Poczony z 03 sierpie 2016 15:54:
Teraz wszystko jasne , dziki !

Poczony z 07 sierpie 2016 10:50:
JEST ! Otrzymaem znak Bravo Delta , z czego niezmiernie si ciesz. I jak to w PSACH mwi Linda " teraz jestem zwyczajnym bandyt " , mog chyba powiedzie troch na odwrt, teraz jestem oficjalnie legalnym , nielegalnym piratem , gdy wedug Wikipedii :

" Wielu fascynatw nawizywania cznoci zajmuje si tym nielegalnie. Zrzeszaj si oni w kluby i z reguy uywaj jakiego umownego kanau (tzw. monitor klubowy np. At 27.555 MHz czy te monitor polonijny 26.425 USFajne. Czstotliwoci te nie nale do pasma CB w Polsce i wielu innych krajach, i s wykorzystywane przez piratw radiowych na caym wiecie. Nadawanie tam jest prawnie niedozwolone i z CB radio nie ma nic wsplnego, mimo uywania tego samego sprztu radiowego."

SUPER ! Zo
Edytowane przez Power Mike dnia 07.08.2016 10:50

161BD384
Przepisy i paragrafy powinny by co pewien czas reformowane bo grono fascynatw DX na 11m cigle zwiksza si.

tomek_wawa
Ja kliknem aplikacj ju jaki czas temu i niestety nic si nie zadziao...

Poczony z 23 sierpie 2016 08:31:
Sorry... Odszczekuje... Umiech Ot ju jestem 161BD724 Umiech
Edytowane przez tomek_wawa dnia 23.08.2016 08:31

Lukasz Kielce
Witam. Jest szansa na zalapanie sie na znak BD ? Zgloszenie wyslane juz troszke temu(ok 2 tyg chyba) no i cisza :/

Pozdrawiam
73

sebastian_sosnowiec
Witam.W jakim czasie dostan znak.Wysaem formularz.Pozdrawiam

Bernard
Sebastian z tego co widze w opisie to masz znakUmiech
73
-

Baza - CRT SS 6900N
Mobil w terenie Albrecht 2990,Baofeng UV-6R
Mobil w aucie ALAN 78 plus multi

161BD300
Ja od czerwca czekam na znak. Czy mona co pospieszyc. 73

admin
klima83 napisa(a):

Ja od czerwca czekam na znak. Czy mona co pospieszyc. 73

???? bardzo ciekawe bo ja na bieco jestem ze zgoszeniami a Twojego nie mam, co wicej w midzyczasie to tak okoo 30 znakw zostao wydanych.

161BD300
Jak wchodz nawet teraz w zgoszenie to wyskakuje e ju wysaem i tak od pocztku aktywacji konta... Moe co, le robi.. Prosz o pomoc i o znak

admin
no to masz taki okrgy Z przymrueniem oka

Przejdź do forum: