cbradio.pl
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jaki ręczniak
jaro
jaki ręczniak lepszy do samochodu ,a dlaczego radio w gruszce bo nie ma możliwości na normalne radio
które wybrać trzy modele jeden tylko testowałem i za bardzo daje po oczach chodzi o cobre ale idzie ponoć nakleić przyciemnioną folie i będzie okej
link
następny co mnie kusi,oświetlenie ponoć można wyłączyć całkowicie link no i propozycja kolegi link
co wybrać :: będą pracowały z anteną ss 1200 ewentualnie z lemmem podobną długością na uchwycie link
dajcie coś od siebie
może ktoś miał coś takiego

Połączony z 07 grudzień 2015 20:42:
marku usuń mi to bo coś mi nie wyszło zrobię od nowa jutro
dzięki i sorki

[color=#ff0000]tak jak jest teraz powklejaj tylko dobre odnośniki bo te masz pocięte.[/color]
Edytowane przez admin dnia 07.12.2015 21:55
 
161BD384
Jarku, ręczniak jest dobry na wycieczki piesze i rowerowe. Przemyśl możliwość normalnego radia.

Połączony z 08 grudzień 2015 09:57:
Jarku, ręczniak jest dobry na wycieczki piesze i rowerowe. Przemyśl możliwość normalnego radia.
Edytowane przez 161BD384 dnia 08.12.2015 09:57
 
jaro
pirwsze to cobra 75,drugie to Yosan CB-250,propozycja kolegi to LAFAYETTE VENUS a jeszcze dziś wpadło w ręce CRT MIKE V2.5 - CB radio do zabudowy w aucie - sterowanie w mikrofonie
to tylko propozycje przypomnę że tylko jeden testowałem
mam problem z wklejeniem linku nie wiem czemu

Połączony z 08 grudzień 2015 19:12:
pierwszy to cobra
drugi to yosan
trzecia propozycja lafayette
no i czwarta którą chyba wezmę to crt paru kolegów się już wypowiedziało za tą wersją ,a czemu nie zaryzykować??
 
Przejdź do forum: