cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Witam wszystkich
Swawolnik
Konto zarejestrowałem wczoraj, dziś mnie powiadomiono, że jest aktywne, korzystam więc z przywileju pisania i pierwej się witam, a teraz kto ja zacz:
Swoją przygodę z radiem zaczynałem w latach 60- ub. wieku w Klubie SP8KAF, po stosownych przeszkoleniach otrzymałem swoją pierwszą ( i ostatnią) licencję z przyznanym mi znakiem SP8CPW. Często brałem udział w "łowach na lisa", raz nawet w Międzynarodowych Zawodach w Świeciu n/Wisłą
W stanie wojennym zarekwirowano mi sprzęt razem z licencją i tak skończyła się moja przygoda z krótkofalarstwem, bo nie mogłem się przemóc i odebrać chociażby licencję.
Kiedy przepisy ciut "zelżały" i w Polsce pojawiło się CB, za jakieś straszne (w stosunku do zarobków) pieniądze, kupiłem Prezydenta Jimmy i zarejestrowałem się w ówczesnym PAR pod znakiem Lucyna 60, potem zmienionego na Skuter233.
Z powodów o których tu nie będę pisał wyjechałem do USA, a teraz po powrocie witam Was jako Swawolnik.
 
witekcbcheciny
A to witam kolegę i pozdrawiam ,a jak byś gadał w AM na 35 kanale to pozdrów kolegów od Witka z ok Garwolina
 
Rysiek9
Witam Kolegę ,miałem podobne przejścia w stanie wojennym,,73..
 
Przejdź do forum: