cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Powitanie
tomek_wawa
Cześć! Z tej strony Tomek, QTH Warszawa (głównie mobil), weekendowo (z lepszymi warunkami Uśmiech ) okolice Zalesia.

Pozdrawiam!
 
Power Mike
Cześć Tomek !
 
tomek_wawa
Cześć, cześć... Na 27.370 taki sam ruch jak tutaj? Uśmiech
 
Power Mike
tzn. pewnie taki sam czyli żaden, ale na 27.555 trochę się działo, spośród Włochów, Niemców i Francuzów , wyłowiłem Portugalię, bo miała najlepszy sygnał , udało mi się połączyć , ale nie do końca otrzymałem potwierdzenie, więc słabo. A lokalnie cisza , nic się nie dzieje , tylko mobile jak zwykle aktywne na ch19.

Połączony z 05 sierpień 2016 09:32:
nie wiem czy do WAW dolecę , ale możemy spróbować w weekend się usłyszeć, podaj na jakiej będziesz i czas to spróbuję się dokrzyczeć.
Edytowane przez Power Mike dnia 05.08.2016 09:32
 
tomek_wawa
Chętnie przetestuję ale nie wiem czy w ten weekend dam radę - nie wiem jeszcze czy będę w okolicy W-wy czy gdzieś wyjadę. Ale zdecydowane będę dawał znać jak będę pracował. Ze swojej strony mogę "zaoferować" Z przymrużeniem oka 12W AM, ewentualnie 25W na wstęgach, 2m mobilowa antena na mobilu lub takowa wyniesiona parę metrów na dach domu jednorodzinnego.

W Warszawie żyje jeszcze jako tako 7-mka. Jakieś jeszcze inne monitory godne pilnowania?
 
Przejdź do forum: