cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Witam kolegow i kolezanki!!
ruthi7
Powitac wszystkich!

Wracam po wielu latach do CB, z zamiarem reaktywacji mojej stacji bazowej.
Niestety tym razem bede nadawal za granic naszej pieknej Polski ale przynajmniej bedzie milo porzmawiac z kims z kraju.

Obecnie jestem na etapie szukania stacji bazowej, cb mobilne dziala od dobrych 11 lat.

Poczatki jeszcze w kraju to poczciwy Albreht AE4540, Alan 28 i President George (pozyczany od kuzyna Z przymrużeniem oka )

Dobra, pozdrawiam wszystkich serdecznie i do uslyszenia!!

Damian
 
Majer
witaj i do usłychu... ale propagacja coś ostatnio zawodzi :-( 73
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Rysiek9
Witam i do usłyszenia 73..
 
ruthi7
Powitac wszystkich ponownie!!

U mnie poooowoli do celu, stacja bazowa na pasmo CB prawie skompletowana. Padlo na President Grant II, anteny sie zmieniaja ale w weekend jade odebrac ciekawostke (jak dla mnie) 2 elementowa Yagi z rotorem. Bedzie troszke zabawy i strojenia, zobaczymy efekty.

Troche cisza na tym forum,przyznam, ze sam dawno nie zagladalem.
Dla ciekawostki 11m dosc mocno zaczyna sie reaktywowac w GB, jest sporo lokalnych grup na angielskim forum tematycznym, weekendowe spotkania po klubach, czasami nawet wyjazdy w plener i proby DX-ow. Dosc ciekawie, sporo mlodych jak i starszych ludzi zaczyna wracac do tej tematyki.
Sam osobiscie rozeznalem sie w lokalnym terenie, dziala tutaj klub zrzeszający krotkofalowcow, PMR-owcow, Cb etc.
Bede informowal na bierzaco.

Pozdrawiam, 73. Oby propagacja dopisywala Szeroki uśmiechSzeroki uśmiech
 
Leszek
No to witamy i czekamy na propagację .Doi usłyszenia 73
 
Przejdź do forum: