cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » CB Radio » Techniczne
 Drukuj temat
Densei DM-310ALM
jojonek
Czy ktoś może spotkał się z takim mikrofonem jak Densei DM-310ALM mam okazję kupić takowy mikrofon który nie jest podobno dotykany w środku lutownicą. Problem w tym że ten mikrofon jest praktycznie nieosiągalny na naszym rynku, a tani nie jest. Ciekaw jestem czy ktoś miał styczność z takim mikrofonem i jakie są wrażenia z pracy na nim. Jest to stara dobra Japońska konstrukcja, nie jak te Chińskie Denseje dostępne obecnie na rynku.
pozdrawiam

Połączony z 17 marzec 2017 13:33:
Tak więc nabyłem ten mikrofon i sprostuję bo w temacie nie da się poprawić mikrofon nazywa się Densei DM-310ALC nie ALM jak napisałem w temacie. Mikrofon bardzo fajnie leży w dłoni posiada wskaźnik wysterowania i naprawdę grzmi w eterze. Szukałem u wujka google jakiś informacji na temat tego mikrofonu ale nic nie znalazłem oprócz lakonicznego opisu na CB-Centrum. Zakładam zatem że jest to że jest to u nas bardzo rzadki okaz i gdyby ktoś miał styczność z takim mikrofonem lub napotkał o nim jakieś wzmianki będę wdzięczny za pomoc, ponieważ chciał bym się czegoś więcej dowiedzieć na temat tego mikrofonu.
pozdrawiam
Edytowane przez jojonek dnia 17.03.2017 13:33
Baza Alinco DR 135 DX mik. Road Devil+Densei DM310ALC, President Jackson I mik. Densei EC2002, Midland HF747, antena Sirio Gain Master 5\8 442n.p.m
mobil I Yosan 3031 Turbo mik. Densei EC2002 antena Lem AT-72 Magnum
mobil II AnyTone AT-5555N Sirio Performer 5000
https://www.youtube.com/results?search_query=janusz+marzecki
 
Przejdź do forum: