cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » CB Radio » Ogólnie
 Drukuj temat
ZLOT 2017
Medyk
Panowie, a może by tak się spotkać na weekend ?

Medyk
 
Majer
..ten weekend ??hmm
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Medyk
Przepraszam, nie uściśliłem.
Bardziej chodziło mi o zorganizowanie zlotu ogólnopolskiego, gdzieś "po środku" Polski, na co najmniej 2 dni a najlepiej piątek wieczór - niedziela.

Walnąć stację okolicznościową i ogólnie coś razem podziałać.
 
jojonek
Jestem zaZ przymrużeniem okatylko jeszcze troszkę za zimno i jeszcze przydało by się trochę propyUśmiech, ale jak znam życie skończy się na kilku postach i rozejdzie się po kościach.
pozdrawiam
Baza Alinco DR 135 DX mik. Road Devil+Densei DM310ALC, President Jackson I mik. Densei EC2002, Midland HF747, antena Sirio Gain Master 5\8 442n.p.m
mobil I Yosan 3031 Turbo mik. Densei EC2002 antena Lem AT-72 Magnum
mobil II AnyTone AT-5555N Sirio Performer 5000
https://www.youtube.com/results?search_query=janusz+marzecki
 
Leszek
najlepiej jeszcze na jakiejs ''górce'' proponujcie może się uda.
 
Medyk

Cytaj

Leszek napisał(a):

najlepiej jeszcze na jakiejs ''górce'' proponujcie może się uda.


Jeśli masz jakieś propozycje to dawaj.
Wazne zeby bylo po środku POlski, co by kazdy mial prawie równe szanse.
Fajna górka jest koło piotrkowa trybunalskiego:

link

Połączony z 29 marzec 2017 06:49:
Coś link nie działa... a chodziło mi o Górę Kamieńsk
 
Paramedic84
Piękne miejsce ach widoczki... coś fantastycznego uwielbiam takie górkiSzeroki uśmiech Niedaleko hotel całkiem fajna lokalizacja na zlot radiowców. Centralna Polska trochę bliżej południa ale bardzo ładnie to wyglądaUśmiech Brawo LeszekZ przymrużeniem oka Logistycznie idzie to zorganizować gorzej będzie pewnie u każdego z czasem i z zaplanowaniem urlopu w większości z nas pewnie dla całych rodzinUśmiech Ale Ci którzy by nie dotarli mogliby chociaż w sprzyjających warunkach uczestniczyć w takiej łączności okolicznościowejZ przymrużeniem oka
[color=#000099]baza: K-PO DX-5000 Densei EC-2002 Sirio 827 5/8
mobil: Yosan PRO-110 Sonar 872 Farun BM 120 DV[/color]
 
Medyk
Masz racje.
I dlatego musi to być z wyprzedzeniem co najmniej miesiąc i to w weekend.

Może 5,6,7 Maj ?
 
jojonek
Byle nie druga połowa maja nie będzie mnie w Polsce, a nie chciał bym przepuścić takiej imprezkiUśmiechPoza tym weekendy bezproblemowo raczej jeżeli będzie ustalone na tyle wcześniej że rodzinka jakiegoś wypadu nie zaplanuje. Później druga połowa lipca też u mnie odpadaKrzywi sięjako że znów mnie nie będzie w kraju.
pozdrawiam
Baza Alinco DR 135 DX mik. Road Devil+Densei DM310ALC, President Jackson I mik. Densei EC2002, Midland HF747, antena Sirio Gain Master 5\8 442n.p.m
mobil I Yosan 3031 Turbo mik. Densei EC2002 antena Lem AT-72 Magnum
mobil II AnyTone AT-5555N Sirio Performer 5000
https://www.youtube.com/results?search_query=janusz+marzecki
 
Majer
mi wstępnie pasuje tylko z tym,że byłbym dopiero w sobotę gdzieś tak w południe bo rano zjeżdżam z trasy.. Pierwsza myśl najlepsza i proponuje ją tak zostawić no ale jeśli któryś z kolegów ma inną propozycję to dawać ... pozdro. 73
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Medyk
Proszę Admina o przeniesienie wątku do gałęzi ogólnodostpnej, nie tylko dla klubowiczów.

Medyk
 
Paramedic84
A u mnie tako bo grafikowo systemem to wypada mi 5 dzień, a z 6 na 7 noc także jak nic się nie zmieni to tylko jakaś zamianka mnie ratuje albo urlopUśmiech Zresztą u mnie zawsze ciężko będzie z wolnym - taki fachZ przymrużeniem oka Termin 5,6,7 jak najbardziej trafiony również proponuje tak pozostawićUśmiech
[color=#000099]baza: K-PO DX-5000 Densei EC-2002 Sirio 827 5/8
mobil: Yosan PRO-110 Sonar 872 Farun BM 120 DV[/color]
 
Medyk
Zatem wybierzmy jeszcze jakiś ośrodek co by przenocować.
Mozna też w namiotach na górce Uśmiech
 
admin
Wątek przeniesiony.

Organizujcie - ja niestety do końca roku jestem uziemiony z racji obowiązków.
 
Web
Medyk
Dobrze by bylo, gdyby ktoś raczył do nas dołączyć bo troche nas mało Uśmiech

Medyk
 
Majer
Dokładnie..dawać koledzy ..trzeba jakoś zacząć ..
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Medyk
Panowie, proszę wybaczyć niepoprawność polityczną, ale może warto dać info na inne fora cb radio, aby spotkać się w więcej niż... 5 osób ?

Medyk
 
Majer
jestem za, ale info ma być pod znakiem BD !
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Paramedic84
Niestety ja jednak nie pojawię się, ponieważ w powyższym terminie nie mam możliwości wzięcia wolnego z uwagi na wcześniej już zaplanowane urlopy itd...Smutek
[color=#000099]baza: K-PO DX-5000 Densei EC-2002 Sirio 827 5/8
mobil: Yosan PRO-110 Sonar 872 Farun BM 120 DV[/color]
 
Medyk
Koledzy, przecież ja sam tego nie zorganizuję...
Albo weźmiemy się w kilku albo nic z tego nie będzie.
 
Przejdź do forum: