cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Sprzęt » Radia
 Drukuj temat
Pierwsze CB Radio
pl7uuiiiii
Witam Serdecznie

Na Wstępie wspomne że jestem totalnym LaikiemZ przymrużeniem oka

Chce Zacząć Swoja historię z CB i szukam dla Siebie pierwszego Zestawu Z przymrużeniem oka I Tu powstaje główny problem Z przymrużeniem oka czym więcej czytam artykułów opini i oglądam różnych testów tym bardziej nie wiem co wybrać;( chce przeznaczyć na całość około 600 zł. Będzie on mi służył głównie do weekendowych wyjazdów, czasami też i na co dzień. Chce je zamontować na stałe w aucie.

I Tu pytanie do was
Antena na magnes jest dobrym wyborem czy lepiej montowana do relingu lub tylnej klapy??

I najważniejsze jakie radio polecacie??
Na jednej ze stron polecane były radia tiuningowane przez konektora. Choć najczęściej opisywane to President, alan i yosan. Chce kupić sprzęt który posłuży mi przez długie lata.

Dziękuję wszystkim za opinie Z przymrużeniem oka
 
Majer
Witaj.. nie żałuj kasy na antenę / polecam Santiago 1200 / i w miarę dobry mikrofon..to podstawa..antenę najlepiej mocować bezpośrednio do karoserii samochodu../ czyli wiercenie albo tak jak ja zrobiłem wymontowałem antenę fm i w jej miejsce Santaigo 1200 / a radio to już inna historia ;-)
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Leszek
Jak już chcesz się pobawić to radyjko ze wstęgami koniecznie z bandami B D E a najlepiej wszystkimi i antena jak najdłuższa.Popieram kolegę Majera santiago i dziura w dachu to dobry wybór.Moja ma kilkanaście lat i ma sie dobrze.Ale to ty musisz wybrać .Jeżdżąc z 2-metrową anteną trzeba patrzeć gdzie się wjeżdża i musisz pamiętac o niej przy garażowaniu auta.Coś za coś ale praw fizyki nie oszukasz.Jeśli interesują cię dalekie łączności to napewno nie zrobisz ich z ''kikuta''.
 
Przejdź do forum: