Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Sprzt » Radia
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Pierwsze CB Radio
pl7uuiiiii
Witam Serdecznie

Na Wstpie wspomne e jestem totalnym LaikiemZ przymrueniem oka

Chce Zacz Swoja histori z CB i szukam dla Siebie pierwszego Zestawu Z przymrueniem oka I Tu powstaje gwny problem Z przymrueniem oka czym wicej czytam artykuw opini i ogldam rnych testw tym bardziej nie wiem co wybra;( chce przeznaczy na cao okoo 600 z. Bdzie on mi suy gwnie do weekendowych wyjazdw, czasami te i na co dzie. Chce je zamontowa na stae w aucie.

I Tu pytanie do was
Antena na magnes jest dobrym wyborem czy lepiej montowana do relingu lub tylnej klapy??

I najwaniejsze jakie radio polecacie??
Na jednej ze stron polecane byy radia tiuningowane przez konektora. Cho najczciej opisywane to President, alan i yosan. Chce kupi sprzt ktry posuy mi przez dugie lata.

Dzikuj wszystkim za opinie Z przymrueniem oka

Majer
Witaj.. nie auj kasy na anten / polecam Santiago 1200 / i w miar dobry mikrofon..to podstawa..anten najlepiej mocowa bezporednio do karoserii samochodu../ czyli wiercenie albo tak jak ja zrobiem wymontowaem anten fm i w jej miejsce Santaigo 1200 / a radio to ju inna historia ;-)
Baza: CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300
Mobil: President Harry, Santiago 1200

Leszek
Jak ju chcesz si pobawi to radyjko ze wstgami koniecznie z bandami B D E a najlepiej wszystkimi i antena jak najdusza.Popieram koleg Majera santiago i dziura w dachu to dobry wybr.Moja ma kilkanacie lat i ma sie dobrze.Ale to ty musisz wybra .Jedc z 2-metrow anten trzeba patrze gdzie si wjeda i musisz pamitac o niej przy garaowaniu auta.Co za co ale praw fizyki nie oszukasz.Jeli interesuj ci dalekie cznoci to napewno nie zrobisz ich z ''kikuta''.

Przejdź do forum: