cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Sprzęt » Anteny
 Drukuj temat
Antena SIRTEL
Bushy
Witam, jak na zbieracza staroci przystalo dzis na targu w DE wpadla mi w lapy , antena marki sirtel , to jedyne co na niej znalazlem , pret dlugisci okolo 2m z czyms przypominajacym mala cewke do ktorej przykreca sie 4 przeciw wagi , od spodu miejsce na wkrecenie anteny , cena 2€, sprzedawca zapewnial ze jest to antena na pasmo 27, nie moge znalezc takiej samej w internecie , jak sorawdzic czy to nie przypadkiem antena na 2m , z tekefonu ciezko mi fotke dodac , orientuje sie ktos , pozdrawiam

Połączony z 25 maj 2017 21:34:
link
 
Leszek
ze zdjecia było by łatwiej .Jeśli kupiłeś ją to spróbój zestroić .
 
Bushy
Wlasnie sie zabieram do tego , sam jestem ciekawy ....

Połączony z 28 maj 2017 13:29:
Podlaczona , zestrojona.......tak sobie , chwilowy brak mozliwosci montażu, musze wymyslec jakies mocowanie , postawilem na podlodze balkonu na przeciwwagach, potwierdzone lacznosci z mobilami na dystansie 10-15 km , czysta plynna modulacja , calkiem niezle jak na taki zabytek , bedzie jako zapasowa służyć, dam zdjecia jak dorwe sie do komputera dla zainteresowanych jako ciekawostke bo osobiscie pierwszy raz widze taka antene , 73

Połączony z 28 maj 2017 21:19:
....
Edytowane przez Bushy dnia 28.05.2017 21:19
 
Hajny997
Mam na aucie taką antane tylko na magnesie.Na szczycie pod gumowym korkiem jest śruba do strojenia.Bynajmniej ze zdjęcia wygląda identycznie.Na mojej po za napisem sirtel też nic nie ma.Pozdro 73.
 
Paramedic84
PowitaćUśmiech

Faktycznie ciężko ustalić dokładny symbol tego Sirtela... Wyglądem trochę podobna do MINI GP-R SIRTEL ale to nie jest jednak ta antena... Jest to zapewne jakaś "ćwierćfalówka" typu np. "signal keeper" ect. Pewnie starsza konstrukcja dobrze zrobiona jak to robili kiedyśUśmiech Fajnie wygląda i na balkon w sam razZ przymrużeniem oka

73Uśmiech

Połączony z 13 czerwiec 2017 12:58:
P.S. Chociaż na zdjęciu promiennik wygląda jak helikal - sam nie wiem co to dokładnie jestPokazuje język
Edytowane przez Paramedic84 dnia 13.06.2017 12:58
[color=#000099]baza: K-PO DX-5000 Densei EC-2002 Sirio 827 5/8
mobil: Yosan PRO-110 Sonar 872 Farun BM 120 DV[/color]
 
Przejdź do forum: