cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Sprzęt » Radia
 Drukuj temat
emperor shogun ts5010
Bushy
Witam , znalazlem ogloszenie z takim sprzętem do sprzedania , ogólne parametry sa dostępne w internecie , moje pytanko jest takie , czy mianowicie mial ktos z kolegów do czynienia z takim radiem , jak sie sprawdza i czy to sprzet godny polecenia z autopsji ,pozdrawiam , 73 , cena okolo 200 euro wydaje mi sie lekko wysoka , ale jesli sprzet dobry .......
 
Lorico
Witam. Czy posiada ktoś w Polskim języku instrukcję do EMPERORA TS 5010 ?
 
zbyszek1978
Do Emperor Shogun posiadam
 
skoti
https://www.youtube.com/watch?v=NUpPD...UpPDxQT80I

Połączony z 04 lipiec 2020:

Cytaj

Bushy napisał(a):

Witam , znalazlem ogloszenie z takim sprzętem do sprzedania , ogólne parametry sa dostępne w internecie , moje pytanko jest takie , czy mianowicie mial ktos z kolegów do czynienia z takim radiem , jak sie sprawdza i czy to sprzet godny polecenia z autopsji ,pozdrawiam , 73 , cena okolo 200 euro wydaje mi sie lekko wysoka , ale jesli sprzet dobry .......


Moim zdanie nie opłaca się. Jak do mobila bierz CRE 8900, a jak na bazę to HR Intek 5500 nowe na gwarancji nie używki .Na aukcja pełno szrotu kto ma dobre pewne trzyma dla siebie . Jak trefne to w internet niech się ktoś inny martwi .
Takie jest moje zdanie .
Pozdrawiam 73....
 
nowypn
Witam
200 Euro za Emperor shogun to sporo ale jeżeli radio ma jakąś gwarancję to można wziąć. Ze swoich doświadczeń moge polecić np HR-5500 bo chociażby końcówki mocy tanie jak barszcz natomiast w emperor shogun jest legendarny już MRF477 w zasadzie nie do zdobycia a jeżeli już to w koszmarnych pieniądzach. Zamienników tego tranzystora też nie dostaniesz w cenie poniżej 50zł także w przypadku jego uszkodzenia będzie bardzo drogo. W tej chwili posiadam HR-5500 i jestem z niego bardzo zadowolony.
Pozdrawiam
Intek HR-5500, Sirio GPE-27 5/8
Od niedawna również jako SP2TTS Uśmiech
 
zbyszek1978
Ten HR 5500 to nie to samo co Lincolni 1 i Emperor to całkowicie inna bajka????Posiadam Lincolna 1,Emperor Shogun i Lincolna 2 to ostatnie nie nazywał bym Presidentem Lncolnem bo Lincoln jest tylko 1 a to made in vietnam.
 
Lorico

Cytaj

zbyszek1978 napisał(a):

Do Emperor Shogun posiadam


ok. a możesz jakoś wstawić albo mi przesłać?
 
zbyszek1978
https://www.google.com/url?sa=t&sourc...iNrV75d-ga
Edytowane przez admin dnia 10.10.2020 08:44
 
Przejdź do forum: