cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Cześć Wszystkim!
anula
Witam........
Pasją radiową zaraził mnie mąż. Jak daleko sięgam pamięcią w mobilu towarzyszyło mu cb radio.
Od kilku lat mamy również cb w domu. Słysząc jak mąż nawiązuje łączności ze stacjami z całej europy zaczęło podobać mi się to coraz bardziej i bardziej,
aż załapałam bakcyla. Na początku tylko wyszukiwałam i nasłuchiwałam stacji prowadzących łączność do momentu kiedy moja druga połówka jadąc mobilem przez Niemcy zadzwonił do mnie i kazał włączyć radio bo jest propagacja. Tak zrobiłam swojego pierwszego DX-a w życiu i to jeszcze z kim.... z moim mężem. Od tamtej pory postanowiłam rozwijać te hobby i tak trafiłam tutaj. Zarejestrowałam się na forum i jestem w trakcie oczekiwania na znak.
Jeżeli zbyt długie jest to przywitanie to przepraszam ale chciałam opisać jak załapałam tego radiowego bakcyla.
Pozdrawiam Wszystkich i życzę dalekich i potwierdzonych łączności!!!
Do usłyszenia w eterze!!! Anna:)
 
Bushy
Witaj, pozdrawiam i do uslyszenia 73
 
Majer
witaj Anno powitanie extra !!! jaki sprzęt na bazie ?
do usłyszenia na EE 73
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
anula
Witam......
Obecnie na bazie został president jackson 1 + pan dm432mt + solarcon antron a99.
Mąż rozglądada się za jakimś lepszym radiem chyba KF-wym i inna anteną.
Pozdrawiam i do usłszenia 73☺

Połączony z 03 lipiec 2017 16:46:
[quote]Anna35 napisał(a):

Witam......
Obecnie na bazie został president jackson 1 + pan dm432mt + solarcon antron a99.
Mąż rozglądada się za jakimś lepszym radiem chyba KF-wym i inna anteną.
Pozdrawiam i do usłszenia 73
Edytowane przez anula dnia 03.07.2017 16:46
 
Rysiek9
Witaj w naszym gronie.73..
 
Paramedic84
Witaj Anno na forumZ przymrużeniem oka

Super że mąż skutecznie zaraził Cię tym fajnym hobby jakim jest cb radio - swoją drogą gdybyśmy tak wszyscy skutecznie zarażali swoje żony/partnerki to byłoby nas 2x więcejSzeroki uśmiech No ale cóż nie zawsze się udaUśmiech

Pozdrawiam i do usłyszenia na częstotliwościach - 73 dla WasZ przymrużeniem oka
[color=#000099]baza: K-PO DX-5000 Densei EC-2002 Sirio 827 5/8
mobil: Yosan PRO-110 Sonar 872 Farun BM 120 DV[/color]
 
Lijon6
Witajcie. Ja też jestem nowy . Witam wszystkich serdecznie
 
Paramedic84
Cześć Zbyszku - 73 również dla CiebieZ przymrużeniem oka
[color=#000099]baza: K-PO DX-5000 Densei EC-2002 Sirio 827 5/8
mobil: Yosan PRO-110 Sonar 872 Farun BM 120 DV[/color]
 
jamaniac
Witaj Zbyszku......

Super ze jest nas więcej z tego rejonu.
Ja tez jestem z Ostrowi!!!!! Zapraszam do lokalnej łączności na klubowym 27.370 am lub wołaj na przysłowiowym śmietnikuSzeroki uśmiech

73! dla Ciebie!
Do usłyszenia 161BD735 Andrzej
 
slawe2k
Witam zakładającą post Uśmiech I dołączające się osoby. Powodzenia w naszym hobby .


Pozdrawiam 73 Slawek Lubin
 
Przejdź do forum: