cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Witam wszystkich
darek89a
Witam wszystkich mam na imię Darek moje zainteresowanie radiem zaczęło się rok temu od obejrzenia na Youtube filmów jak przerobić tuner dvb-t na pasma kf. A że tak się złożyło że miałem odpowiedni tuner to zaczęło się kombinowanie, wieszanie kabli i drutów na drzewach. Przy dobrych wiatrach udało się posłuchać krótkofalowców. Początkowo chciałem robić licencje na pasma kf i kupić jakąś radiostacje ale po zapoznaniu się z cenami moment mi się odechciało, więc moje oczy zwróciły się na cb radio na początek kupiłem radio canva cb-318 i antenę aktywną mini-whip 0-30mhz po podłączeniu wszystkiego zaczęła się jazda pełno ruskich i niemców, kłótnie na k.19.Ale na tej antenie można było tylko słuchać, znudziło mi się słuchanie więc postanowiłem założyć bazę i dołączyć do klubu cb , na początku listopada kupiłem antenę bazową sirio gpe 27 5/8 z miernikiem swr. Pierwszą moją łącznością była stacja benzynowa oddalona o 4km po nowym roku planuje zakup radia z ssb żeby móc robić dalekie łączości w Polsce i zagranicą.
 
Majer
brawo witaj kolego 73
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Bolo
Witamy w klubie kolego Z przymrużeniem oka
mobil: PRESIDENT HARRY III ASC, HELIKALNA SIRIO T3 27, SIRIO OMEGA 27.
 
MartinDj
powitać i 73 dla CiebieUśmiech
-- Stacja Bazowa
* President lincoln 1
* mic HOXIN AV-508
* 5/8 cztery przeciw wagi
-- Mobil
* President Tommy
* Mic dynamiczny
* Antena President Alaska
 
Paramedic84
Witaj Darku w klubie i na forumZ przymrużeniem oka

Najlepsze 73!
[color=#000099]baza: K-PO DX-5000 Densei EC-2002 Sirio 827 5/8
mobil: Yosan PRO-110 Sonar 872 Farun BM 120 DV[/color]
 
Rysiek9
Witam kolegę i aby Ci nie zabrakło zapału.73..
 
jaro
SzokwitajPokazuje język
 
161BD880
Miło powitać kolejnego Pasjonata w naszym gronie. Życzę dalekich łączności i dobrej zabawy.
73!
WWW.161BD880.PL
TRX
BAZA: GALAXY DX2517 / YEASU FT-747GX/KPO DX 5000/SUPERSTAR 360 FM/HAM INTERNATIONAL JUMBO/COBRA 142GTL i jeszcze kilka Uśmiech
MOBIL: LAFAYETTE ZEUS PRO
ANT
BAZA: SIRIO GAIN MASTER (5/8) / FUTURA (5/8) / GPE27 (5\8)
MOBIL: SIRIO ML-145
 
Przejdź do forum: