cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Witam wszystkich
waf3l
Witam wszystkich, mam na imię Marcin. Swoją przygodę z cd radiem zacząłem jako kierowca. Trwało to jakieś dwa lata później zmieniłem zawód i radio poszło w odstawkę. Teraz powróciłem do tej przygody, na razie tylko jako mobil, w nadchodzącym nowym roku planuje zbudować swoją pierwszą bazę, nie ukrywam że wiąże z tym nadzieję że za jakiś czas mój syn gdy będzie trochę starszy złapie bakcyla i zainteresuje się tematem. Jeszcze raz witam wszystkich i pozdrawiam.
 
Leszek
Witamy w gronie i buduj bazę im nas więcej tym lepiej. Do usłychu. Napisz jeszcze jaki masz sprzęt.
 
waf3l
Cześć, sprzęt na razie bardzo prosty M Tech Legend I + Siro ML-145, na trasie super się sprawdza, apetyt rośnie w miarę jedzenia dla tego pomysł zbudowania bazy z lepszym sprzętem i rozwinięcie hobby oraz spróbowaniu swoich sił w nawiązywaniu łączności na większe odległości.
 
Majer
witaj..73
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Bolo
witamy pośród nas
mobil: PRESIDENT HARRY III ASC, HELIKALNA SIRIO T3 27, SIRIO OMEGA 27.
 
161BD880
Powitać, stacja bazowa jak najbardziej fajny pomysł, zwłaszcza gdy planuje się zaszczepić bakcyla u swojej pociechy. Można wtedy usłyszeć dużo więcej ni z na 19tym kanale i kultura rozmów dużo wyższa.
73!
WWW.161BD880.PL
TRX
BAZA: GALAXY DX2517 / YEASU FT-747GX/KPO DX 5000/SUPERSTAR 360 FM/HAM INTERNATIONAL JUMBO/COBRA 142GTL i jeszcze kilka Uśmiech
MOBIL: LAFAYETTE ZEUS PRO
ANT
BAZA: SIRIO GAIN MASTER (5/8) / FUTURA (5/8) / GPE27 (5\8)
MOBIL: SIRIO ML-145
 
Przejdź do forum: