Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » CB Radio » Oglnie
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Pozwolenie radiowe pytanie
marcin-nowa huta
Kilka miesicy temu zakupiem pozwolenie radiowe na dwie czstotliwoci tj. 158,37500 i 448,12500 MHz, niestety nikogo tam nie sycha od kilku miesicy. Moe jest kto kto rwnie uywa w/w pozwolenia?

161BD687
Ja te zaczynaem od pozwolenia ze sklepu HAM radioshop pan Cezary Libert sprzedaje takowe na jego stronie masz nawet mapk gdzie s jakie stacje z jego pozwoleniem, pozwolenia typu AV lu AR sa nieco mnie popularne. Polecam zapisa si na egzamin i zrobi normalne pozwolenie radiowe nie jest to mega skomplikowane w 2 tygodnie robic testy codziennie nawet schematw blokowych si nauczysz Umiech otworzy Ci do wiele moliwoci rozmowy nie tylko w twojej miejscowoci przemienniki to super sprawa dla rczniaka (zreszt dla radia stacjonarnego te) pozdrawiam.
161bd687@gmail.com

marcin-nowa huta
Heyka Kacper. Pozwolenie to akurat kupiem u konkurencji Pana Cezarego cho nie ukrywam, e pierwsze dwa lata byy od Niego.
Co do licencji, oczywicie fajna sprawa. Niestety musz zmieni prac bo nie mam ywcem kiedy si i poczyta. Jak wracam z pracy jestem tak zmczony, e zero chonnoci danych Szeroki umiech Po 40-stce ju epek nie ten co kiedy, a gdy czowiek niewypoczty to ju masakra. W kadym bd razie mam nadziej e sie uda jako i usyszymy si na jakim przemienniku Umiech
Pozdrawiam i 73!

Funtom
Marcin_stoki, ja rwnie zakupiem pozwolenie radiowe na prac w sieci na podanych przez Ciebie czstotliwociach. Rzeczywicie, niewiele si na nich dzieje. Przynajmniej mnie nie udao si nawiza adnych cznoci, poza crkami trzymajcymi w rce drugiego Baofenga
Moesz traktowa je poniekd jak "prywatne" kanay PMR

Twoje QTH jest bardzo blisko mojego, wic niewykluczone, e kiedy spotkamy si na czstotliwoci

Pozdrawiam i do usyszenia, 73!

marcin-nowa huta
Hey Tomek. Fajnie e napisae.
Ja prawdopodobnie od soboty bd mia troch wicej czasu, jeeli znajdziesz czas to oczywicie moemy si jako umwi i sprbowa cznoci Z przymrueniem oka
Zrobiem sobie ostatnio bardzo bardzo prost antenk j-pole 2m/70cm i pasowaoby j wyprbowa. W niedziel natomiast wybieram si na kopiec Wandy Umiech
73!

JJJ
Marcin,
Ja rwnie w najbliszym czasie przymierzam si do Baofenga z tym samym pozwoleniem. Bdzie nas wicej Umiech
Pki co, sucham na CB kana 28, 3, 37.

Pozdrowienia

Poczony z 17 sierpie 2018 21:53:
Koledzy,
Zapraszam do cznoci na czstotliwociach z pozwolenia AR. Baofeng jest ju u mnie.

Pozdrawiam
Jacek

Poczony z 25 sierpie 2018 11:22:
Odwie temat:

Koledzy, jestecie na tych czstotliwociach w Krakowie i okolicach?
Pozwolenie AR - 158.37500 MHz i 448.12500 MHz.
Napiszcie prosz, moe si umwimy na jakie testy cznoci...Ja mam ustawiony nasuch prawie codziennie wieczorem, a zwaszcza w weekend.

Pozdrawiam,
Jacek
Edytowane przez JJJ dnia 25.08.2018 11:22

Wernii
Koledzy ja chtnie te bym zrobi cznoci na tych czstotliwociach licencja AR

Przejdź do forum: