cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Witam.
Srubokret
Cześć wszystkim. Konto założyłem w tamtym roku lecz do tej pory nie miałem okazji usłyszeć zbyt dużo łączności dx, zastanawiałem się czy przynależność do klubu jest mi potrzebna. Pracowałem lokalnie na starym herbercie podłączonym do anteny pól falowej. Kilka dni temu zainstalowałem antenę 5/8 z trzema przeciwwagami do której podpiąłem radiotelefon major 200 echo zakupiony na początku roku. Wczoraj nasłuchując echo echo kilka razy usłyszałem Bravo Delta! Poprosiłem o nr klubowy. Mam nadzieje że czegoś się od Was nauczę i często będziemy mogli porozmawiać w eterze choć obecna antena nie jest rewelacyjna (może się mylę) i niespełna 20w ssb nie wróży nic specjalnego. Co myślicie o sirio 2008 i kpo dx 5000 z rynku wtórnego?? Maszt planuję składany ok 15m lub wyższy, aktualnie antena na wysokości ok 6m nad gruntem a swoją lokalizację podałem w danych profilu. Jeszcze raz kłaniam się nisko i pozdrawiam.
 
hnatek53
Witam Ciebie serdecznieUśmiech i życzę dużo ciekawych łączności 73
 
Majer
witaj ja często jestem na ee i at możliwe że to mnie słyszałeś ;-) 73
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
axel
Witaj w Klubie.
Pozdro z Podkarpacia 73 !!!
[color=#6633ff]161BD255 Marcin
QTH Dukla - Podkarpacie[/color]
 
161BD118
Witaj w Klubie - 73 !!!
 
KptTygrysek
Pozdrawiam serdecznie! Może dolecisz i do mnie! :-) 73!
 
Przejdź do forum: