cbradio.pl
Zobacz temat
 Drukuj temat
Jaki Transceiver na stacje bazową?
Tomek_Rzeszow
Błagam doradźcie co kupić bo przeglądam i nie mogę się zdecydować

Coś koniecznie ze wstęgami, średnio mnie przekonują K-po i klony...wolałbym coś z wychyłowym wskaźnikiem.

Jackson II jest warty uwagi?

Zaproponujcie coś, cena nie gra większej roli.

najchętniej Alan 8001s ale nie mogę znaleźć w normalnym stanie.

Coraz ciężej o coś sensownego używanego.
 
skoti
Moim zdaniem KPO lub HR to najlepsze rozwiązanie . W tej cenie to naprawdę, na bazę bardzo dobre i dobrze trzymające częstotliwość radio .
Ale jak uparłeś się na coś z wychył-owym wskaźnikiem i na przewlekanej pycie . To szukaj Alana 8001 ale starą wersję z badami ,a nie tę nowszą z napisem Euro S. No ale wiedz że takie radio niestety będzie trochę pływać w zależności od temperatury .Będzie się grzać będzie szło w górę będzie stygnąć będzie szło w dół i trzeba to od czasu do czasu korygować gałą .
Znaleźć dzisiaj taką perełkę w super stanie graniczy z cudem . Prawie wszystko wystawione na aukcjach to już szrot .
Bierz nowe z dwuletnią gwarancją będziesz miał spokojną głowę , i nikt za każdym razem nie będzie Ci mówił że jesteś odstrojony .
Oczywiście decyzja należy do ciebie ...
Pozdro 73...
mobil-CRE 8900 +Astatic 575 M 6 President Colorado 1800 .
Stryker 955 HP + Astatic 575 M 6 Sirio ML 145.
 
Tomek_Rzeszow
Chyba masz rację, w takim razie szukam K-po
 
spider

Cytaj

skoti045 napisał(a):

Moim zdaniem KPO lub HR to najlepsze rozwiązanie . W tej cenie to naprawdę, na bazę bardzo dobre i dobrze trzymające częstotliwość radio .
Ale jak uparłeś się na coś z wychył-owym wskaźnikiem i na przewlekanej pycie . To szukaj Alana 8001 ale starą wersję z badami ,a nie tę nowszą z napisem Euro S. No ale wiedz że takie radio niestety będzie trochę pływać w zależności od temperatury .Będzie się grzać będzie szło w górę będzie stygnąć będzie szło w dół i trzeba to od czasu do czasu korygować gałą .
Znaleźć dzisiaj taką perełkę w super stanie graniczy z cudem . Prawie wszystko wystawione na aukcjach to już szrot .
Bierz nowe z dwuletnią gwarancją będziesz miał spokojną głowę , i nikt za każdym razem nie będzie Ci mówił że jesteś odstrojony .
Oczywiście decyzja należy do ciebie ...
Pozdro 73...


KPO DX 5000 - dobry wybór
 
Tomek_Rzeszow
Jednak zakupiłem Icoma 7000. Jestem więcej niż bardziej zadowolony.
 
modzel44
Ja mam Inteka HR 5500 i jestem zadowolony, troszke przerobiony przez poprzedniego właściciela bo nie ma 40-stek tylko 60-tki i mam cały zakres radia bez przełączania 10 a 11 metrów Szeroki uśmiech
Baza: INTEK HR 5500, Maas K-41, FD3
Mobil Alan 109, Sirio ML145
 
Przejdź do forum: