cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Na luzie
 Drukuj temat
Sprzęt z aliexpress
Hektor
Witajcie,
mama takie pytanie, kupowaliście coś z tych chińskich sklepów? Zastanawiam się nad kupieniem kilku rzeczy na aliexpress. Krótkie pytanie z mojej strony: Zamawiać czy nie?
Edytowane przez admin dnia 09.03.2019 17:56
 
Rybat
Około pół roku temu zakupiłem ładowarkę USB quick charge, dostałem, do tej pory używam, jestem zadowolony. kolega kupował kabel do Iphone, z jakości produktu i ceny jest zadowolony natomiast czas wysyłki pozostawia wiele do życzenia, czekał ponad miesiąc. Spotkałem się z kilkoma opiniami że produkty są ok ale wysyłka często się przedłuża. Nikt z moich znajomych nie utopił tam kasy, niektórzy po prostu musieli długo czekać na przesyłkę.
Baza: KPO DX5000 Sirio GPE 27 5/8
 
Hektor
A ta strona do której link ciężko było wkleić czyli alitopbrands to aliexpress czy coś zupełnie innego, da siętma zamawiać czy nie?
Edytowane przez admin dnia 11.03.2019 20:48
 
Rybat
Z Alitopbrands nie miałem styczności, wygląda to na polską wersję Aliexpress.
Baza: KPO DX5000 Sirio GPE 27 5/8
 
161BD687
Ja korzystam z aliexpress i jak do tej pory wszystko wporządku zamawiałem tam radio do swojego mobilka QYT KT8900D, całą masę baofengów dla znajomych i dla siebue nie mało póki co nie zawiodłem się
161bd687@gmail.com
 
161BD880
Nie wszystko się opłaca, ale wiele rzeczy jest tańszych. Korzystam, polecam.
73!
WWW.161BD880.PL
TRX
BAZA: GALAXY DX2517 / YEASU FT-747GX/KPO DX 5000/SUPERSTAR 360 FM/HAM INTERNATIONAL JUMBO/COBRA 142GTL i jeszcze kilka Uśmiech
MOBIL: LAFAYETTE ZEUS PRO
ANT
BAZA: SIRIO GAIN MASTER (5/8) / FUTURA (5/8) / GPE27 (5\8)
MOBIL: SIRIO ML-145
 
Przejdź do forum: