cbradio.pl
Zobacz temat
 Drukuj temat
Albrecht ae 300
Ernest
Cześć może wie ktos z was jak zresetowac skaner do ustawien fabrycznych
 
Web
nowypn
Witam.
Wyłącz urządzenie, wciśnij i trzymaj K.Lock, włącz urządzenie, puść K.Lock, wciśnij kolejno Bank;1;Ent, wyłącz urządzenie
Pozdrawiam
 
Ernest
Cześć dalej nic nie pomogło
 
Web
nowypn
Witam
A jaki problem dokładnie masz z tym sprzętem tzn. dlaczego chcesz go zresetować?
Pozdrawiam
 
Ernest
zawiesił sie i niedziałają trzy przyciski SEARCH I SCAN i 7
 
Web
nowypn
Napisz jeszcze czy skaner zareagował w jakikolwiek sposób na kombinację czynności które podałem. Ponadto spójrz do instrukcji obsługi a tą znajdziesz w sieci wpisując w wyszukiwarce hasło "Albrecht ae300".
Pozdrawiam
 
Ernest
nie zaragował wyłonczyłem skaner tak jak napisałes i nici ale jak wciskam PRI to włancza sie na wyswietlaczu P i wszystko jest zawieszone i zeby go odwiesic to musze go wyłonczyc zeby go uruchomic
 
Web
Przemek
Zobacz tu
http://bee.mif.pg.gda.pl/ciasteczkowy.../reset.pdf

Połączony z 11 listopad 2019:
Instrukcja też może się przydać
http://bee.mif.pg.gda.pl/ciasteczkowy...anual2.pdf

Pozdrawiam Szeroki uśmiech
Edytowane przez admin dnia 12.11.2019 20:19
 
Ernest
Cześć i nic nie pomogło dalej ten sam problem prubowałem zresetować i nic tak jak by się zacioł procesor i niewiem jak zresetować
 
Web
Przemek
A więc padła elektronika Krzywi się
 
nowypn
Witam ponownie.
Ciężko się naprawia nie widząc sprzętu i jego budowy. Opcje tak naprawdę są dwie a mianowicie: albo wadliwa jest klawiatura i przez to nie działaja przyciski - wystarczy multimetrem zmierzyć czy jest reakcja na naciśnięcie niedziałających przycisków. Drugą opcją jest sprawdzenie elektroniki w obrębie procesora - może kwarc nie generuje takiej częstotliwości jak powinien. Napisz jeszczy czy cokolwiek odbiera ten skaner?
Pozdrawiam
 
Ernest
Cześć nie działa tylko skan automatyczny i search i klawisz numer 7 a tak wszystko działa odbiera wszystko jak wprowadzam częstotliwość manualnie to działa
 
Web
nowypn
Witam ponownie.
W takim razie tylko i wyłącznie klawiatura do sprawdzenia. Jeżeli czyjesz się na siłach to rozkręć radio i wrzući zdjęcia klawiatury z każdej strony płytki - postaram się coś Ci pomóc.
Pozdrawiam
73
 
Przejdź do forum: