cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
proszę o zabranie znaku
jaro
jak w temacie
nie mogę na to patrzeć jak łatwo są rozdawane znaki
nawet się nie przywitali i są z znakiem
nawet nie dali posta i już mają znaki
masakra
admin proszę o odebranie znaku 161BD911

z poważaniem JaroSmutek
 
Przemek
uuuu Grubo Krzywi się
 
nowypn
Witam
No powiem ci Jaro, że poszedłeś po bandzie. Sam jestem zaledwie kilkudniowym członkiem klubu Black Dragon więc absolutnie nie chciałbym abyś mnie źle zrozumiał ale ktoś ustanowił zasady otrzymywania znaków i wyglądają one tak jak wyglądają. Myślę, że każdy pomysł jest warto rozważyć i kiedy coś idzie nie po naszej myśli to nie trzeba od razu rezygnować z klubu. Tak jeszcze dodam, że nie mam nic przeciwko aby odbyła się otwarta dyskusja na temat przyznawania znaków i jednocześnie zadam pytanie: jak wyglądały owe zasady w czasie kiedy Ty wszedłeś w posiadanie znaku?
Pozdrawiam
 
Przemek
"Tak jeszcze dodam, że nie mam nic przeciwko aby odbyła się otwarta dyskusja na temat przyznawania znaków"
Choć krótko pod znakiem klubowym BD jestem mocno za omówieniem tematu.
Proponuje i to nie nowość wykonania paru połączeń z osobami, które mają klubowe znaki ..
Będzie wiadomo że osobie wstępującej zależy aby wstąpić do BD.
Pozdrawiam
 
admin
Panowie to nie AT i czasy z początku lat 90 nie wrócą. Spokojnie ... Uśmiech bo Wam zorganizuje zawody w AM na 3 kanałach 9, 19 i 28 Uśmiech kto zrobi minimum 100 QSO zostaje w klubie.

Dziwne że w czasie podniesionych warunków na 27,370 SSB nikogo nie słychać, a na trzech piątkach czy EE stadem wołają .....

Dajcie mi jeszcze z pół roku niech dokończę maszt i wrzucę grabie zrobione stricte pod 27,370 może jakiś specjalny dzień łączności z 161BD001 ????? co Wy na to ?

Połączony z 12 listopad 2019:
PS: odmawiam - (to do tematu wątku) Z przymrużeniem oka
Edytowane przez admin dnia 12.11.2019 20:17
 
Web
nowypn
Witam Marku
Już nie mogę się doczekać aż zamieścisz zdjęcia nowej anteny a co do dnia łączności to bardzo chętnie .
Do końca tygodnia uruchomię 5/8 i wtedy zobaczymy jak to jest z tą ciszą w eterze.
Pozdrawiam 73
 
jaro
odmawiasz ,więc likwiduje się sam i nie wchodzę od dziś

pozdrawiam
 
Przemek
Szok
 
Misza
Normalnie jak w Klanie... UśmiechUśmiechUśmiech
 
jacek0512
jaro tylko nie zrób sobie czegoś złego.Z przymrużeniem oka
 
Przemek
www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_RVVDaF2oLppJZB90QtULPys8utcgkKi0.gif
 
Przejdź do forum: