cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Witam i pytam :)
Misza
Witam koleżeństwo po latach kilku? lub pewniej kilkunastu. Uśmiech

Mam na imię Michał i pochodzę spod Płocka. Byłem użytkownikiem tego forum wiele lat temu (posiadałem również swój znak). Po latach zaczyna mnie korcić, czy nie wrócić do CB czy może jednak szukać czegoś na pasmach KF (aktualnie przygotowuję się do egzaminu KF).
I tu rodzi się zasadnicze pytanie do koleżeństwa. Czy pasmo 11 m jeszcze żyje? Czy polski monitor EE jeszcze funkcjonuje? Jak to wygląda faktycznie.
Pzdr M
 
nowypn
Witam serdecznie.
Moim zdaniem pasmo jak najbardziej żyje chociażby przez powrót ludzi takich jak ja czy Ty do hobby. Jeżeli chodzi o warunki do łączności DX to aktualnie jesteśmy w dołku propagacyjnym i w związku z tym na palcach jednej ręki można wskazać dobre momenty do dalekich rozmów. Jeżeli czasami odwiedzisz klubową stronę to będziesz widział, że stacje deklarują swoją pracę a co za tym idzie wykonują łączności dość często. Na koniec wypowiedzi życzę powodzenia na egzaminie KF bo też się przygotowuję.
73
Pozdrawiam
 
Majer
witaj
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Przemek
Witaj ,
Pozdrawiam 161BD485 Uśmiech
 
hnatek53
Witam i pozdrawiamUśmiech 161DB 623 73'
 
Qbomir
Witam wszystkich,
Nazywam się Jakub. Jestem poczatkującym krótkofalowcem. Obecnie przygotowuję się do egzaminu krótkofalarskiego i bawię się trochę w paśmie 11 metrów.
101JG101
73
 
nowypn
Witamy serdecznie kolejnego miłośnika łączności radiowych.
Do usłyszenia na paśmie 11m a w przyszłym roku zapewne na innych pasmach ponieważ tak samo jak Ty planuję na wiosnę zdać egzamin i uzyskać świadectwo opperatora urządzeń radiowych.
Pozdrawiam
73
 
Przejdź do forum: