cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Witam i pytam :)
Misza
Witam koleżeństwo po latach kilku? lub pewniej kilkunastu. Uśmiech

Mam na imię Michał i pochodzę spod Płocka. Byłem użytkownikiem tego forum wiele lat temu (posiadałem również swój znak). Po latach zaczyna mnie korcić, czy nie wrócić do CB czy może jednak szukać czegoś na pasmach KF (aktualnie przygotowuję się do egzaminu KF).
I tu rodzi się zasadnicze pytanie do koleżeństwa. Czy pasmo 11 m jeszcze żyje? Czy polski monitor EE jeszcze funkcjonuje? Jak to wygląda faktycznie.
Pzdr M
 
nowypn
Witam serdecznie.
Moim zdaniem pasmo jak najbardziej żyje chociażby przez powrót ludzi takich jak ja czy Ty do hobby. Jeżeli chodzi o warunki do łączności DX to aktualnie jesteśmy w dołku propagacyjnym i w związku z tym na palcach jednej ręki można wskazać dobre momenty do dalekich rozmów. Jeżeli czasami odwiedzisz klubową stronę to będziesz widział, że stacje deklarują swoją pracę a co za tym idzie wykonują łączności dość często. Na koniec wypowiedzi życzę powodzenia na egzaminie KF bo też się przygotowuję.
73
Pozdrawiam
 
Majer
witaj
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Przemek
Witaj ,
Pozdrawiam 161BD485 Uśmiech
 
hnatek53
Witam i pozdrawiamUśmiech 161DB 623 73'
 
Qbomir
Witam wszystkich,
Nazywam się Jakub. Jestem poczatkującym krótkofalowcem. Obecnie przygotowuję się do egzaminu krótkofalarskiego i bawię się trochę w paśmie 11 metrów.
101JG101
73
 
nowypn
Witamy serdecznie kolejnego miłośnika łączności radiowych.
Do usłyszenia na paśmie 11m a w przyszłym roku zapewne na innych pasmach ponieważ tak samo jak Ty planuję na wiosnę zdać egzamin i uzyskać świadectwo opperatora urządzeń radiowych.
Pozdrawiam
73
 
161BD490
Witaj,pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia na falach eteru. 161BD490
 
161BD880
Cześć, pod Płockiem jest wiele stacji, często robimy z nimi łączności.
73!
WWW.161BD880.PL
TRX
BAZA: GALAXY DX2517 / YEASU FT-747GX/KPO DX 5000/SUPERSTAR 360 FM/HAM INTERNATIONAL JUMBO/COBRA 142GTL i jeszcze kilka Uśmiech
MOBIL: LAFAYETTE ZEUS PRO
ANT
BAZA: SIRIO GAIN MASTER (5/8) / FUTURA (5/8) / GPE27 (5\8)
MOBIL: SIRIO ML-145
 
Technik Szczecin
Witam wszystkich użytkowników 11 metrów, pozdrawia i do usłyszenia na falach eteru
 
Przemek
Witam ,
Szczecin! i do usłyszenia 26.425

161BD485 - okolice szczecina Z przymrużeniem oka
 
Przejdź do forum: