cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Cześć
nowypn
Witamy serdecznie w naszym gronie Uśmiech
Intek HR-5500, Sirio GPE-27 5/8
Od niedawna również jako SP2TTS Uśmiech
 
jawer
Póki co bardziej się przysłuchuję niż rozmawiam, ale moje radio wymaga serwisu lub chociażby doposażenia w miernik częstotliwości, bo trochę pływa. Ale wszystko na spokojnie. Tak dla formalności powiem, że używam Dragon clean tone a antena to Lemm AT-94
 
nowypn
Widze że zaczynasz od takiego samego radia jak jak z tym, że moje nazywa się Satellite Clean Tone - zrobiłem mu pełen serwis i śmiga jak trzeba. W tej chwili z racji okazyjnego zakupu korzystam z Inteka HR-5500 jednak Clean Tone nadal w pełnej gotowości. Mam plan na zmianę anteny (własnoręcznie skopiowana XA27-L) ale potrzebuję wolnego dnia i dobrej pogody żeby zamontować.
Pozdrawiam 73
Intek HR-5500, Sirio GPE-27 5/8
Od niedawna również jako SP2TTS Uśmiech
 
jawer
Powiedz mi ile Cię kosztował taki pełny serwis? Pytam czysto orientacyjnie, bo jasne, że to jest zależne od zakresu, ale mniej więcej chcę się spodziewać kwoty.
 
nowypn
Witam ponownie.
Serwis kosztował mnie trochę siedzenia na dokopanie się do serwsówki bo te dostępne bezproblemowo a dotyczące serwisowania Presidenta Jackson-a bo na nim bazuje Clean Tone zawierają błędy. Ogólnie to sam zajmuje się serwisem urządzeń radiokomunikacyjnych więc sama korekta i ustawianie parametrów nie kosztowało mnie nic więcej niż kilka godzin pracy.
Pozdrawiam
73
Intek HR-5500, Sirio GPE-27 5/8
Od niedawna również jako SP2TTS Uśmiech
 
vocalist
Witaj, fajnie że jest nas coraz więcej. 73 dla Ciebie Uśmiech
Alan 8001s Euro (10,25) - Sirio 5/8
 
Majer
73
Baza: [color=#0000ff]CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M / TYT MD-9600 / Diamond X 300[/color]
Mobil: [color=#0033cc]President Harry, Santiago 1200 [/color]
 
Przejdź do forum: