cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
 Drukuj temat
Witam.
KptTygrysek
Witaj Jaca! Coś o sobie? Pozdrówka!
President Lincoln I , Midland Alan 87

Sirio GPE - 27 5/8
 
Jaca
A o sobie to, cb radiowiec mobilny od 22 lat, od dwóch tygodni baza radio AT 5555n,
antena magnesowa ale będzie niebawem lepiej, pozdrawiam.
 
Avanturnik
No szkoda że nie masz na bazie czegoś ze wstegami 200km masz do mnie to mogła by być szansa na jakąś lacznosc
 
Jaca
Jak wyposażę się w odpowiednia antenę to się odezwę pozdrawiam.
 
nowypn
Witamy Jaca.
Avanturnik myślę, że do mnie sięgniesz napewno.
Do usłyszenia w eterze.
Pozdrawiam
73
Intek HR-5500, Sirio GPE-27 5/8
Od niedawna również jako SP2TTS Uśmiech
 
Avanturnik
Narazie kolego idę z ml 145 z parapeta antena patrzy tak bardziej na Gdańsk.no ale możemy się poprubowac.jeszcze trochę zanim do bacówki powrócę A wtedy to na bank bd się słyszeć.no ale możemy coś poprubowac zaproponował bym USB w "5" bo moje radyjko jest tak zrobione że po przejściu w wstegi stoji w "5" A jeszcze niemam go na tyle długo żebym wiedział gdzie są "0".o 22.00 dzisiaj mogę krzyknąć w AM w"0" A potem na USB W "5" A najlepiej to jak byś na priv zapisał swój nr tel.co by ułatwiło lacznosc i napisz od razu o której spać chodzisz bo u mnie radio z reguły nocą chodzi...
 
nowypn
Witam ponownie.
Namiary na mnie masz we wiadomoślciach.
Pozdrawiam
73
Intek HR-5500, Sirio GPE-27 5/8
Od niedawna również jako SP2TTS Uśmiech
 
Sylwester
Pozwolę sobie przywitać się i ja w tym miejscu, nie zakładając nowego tematu, jako "świeżak", tyle co dodany do użytkowników. Po trzydziestu latach przerwy w zabawie cb-radiowej wracam do obywatelskiego eteru wzmocniony wiedzą i zapałem oraz sprzętem, o którym może następnym razem i w innym miejscu, bo wpis może okazać się zbyt długi, a tym samym nudny.
Pozdrowienia dla wszystkich pasjonatów i hobbystów!
 
nowypn
Witam
Widzę, że nie tylko ja wróciłem do dawnych zainteresowań.
Pozdrawiam i do usłyszenia w eterze.
73
Intek HR-5500, Sirio GPE-27 5/8
Od niedawna również jako SP2TTS Uśmiech
 
JacekD50
Witam
Powrót do CB Radia i krótkofalarstwa po bardzo długiej przerwie.
Od nie dawna jestem Posiadaczem Radia CRT SS 7900 antena Sirio Gain Master 5/8
Mam nadzieję że usłyszmy się w eterze.
Pozdrawiam wszystkich.
 
plu96
Witam
Powrot do CB po 20 latach, radio lincoln 1, antena 1/2 fali sirio gainmaster HW, mikrofon densei EC-2002
QTH Warszawa
161NM26
 
Przejdź do forum: