Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
Free Radio Network
Poleca

Serwer został postawiony w centralnym węźle. Dzięki temu oraz centralnemu (geograficznie) umiejscowieniu serwera, została zapewniona szybka komunikacja pomiędzy klientami FRN a serwerem z praktycznie każdego miejsca w kraju.
Celem uruchomienia serwera jest umożliwienie budowy ogólnopolskiej sieci bramek FRN pasjonatom KF, UKF, CB, PMR i innych technik łączności.
Korzystanie z serwera jest całkowicie darmowe wymaga jednak przesłania adresu e-mail który został podany podczas rejestracji klienta FRN w celu rejestracji na serwerze.
www.freeradionetwork.eu
www.frn.prv.pl


88
161kl488 dnia 04 grudzień 2013 10:20

Na stronie ''.trimlink('http://www.freeradionetwork.pl/', 20).(strlen('http://www.freeradionetwork.pl/')>30?substr('http://www.freeradionetwork.pl/', strlen('http://www.freeradionetwork.pl/')-10, strlen('http://www.freeradionetwork.pl/')):'').'' kolega Sebastian bardzo dokładnie opisał krok po kroku jak się uruchomić na FRN łącznie z zrzutami ekranu co i jak zrobić tak naprawdę program jest prosty a posługując się opisem w kilka minut się uruchomimy na FRN , zapraszam do zabawy

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?