PZK   Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
Nowość - President Grant 2
Sprzęt

Na stronach francuskiego oddziału President Electronics pojawił się nowy trx z emisją jednowstęgową nawiązujący do jednego z bardziej poszukiwanych w latach '80 i '90 radiotelefonu: GRANT 2. Czy będzie to równie udana konstrukcja, czy też jedynie nazwa pozostała, dowiemy się zapewne wkrótce...
President Grant 2


257
DELETE_1 dnia 01 październik 2014 20:53

Do dnia dzisiejszego mogę się pochwalić nienaganną pracą tego CB-Radia , korespondenci chwalą go za czystą modulację. Myślę że w połączeniu z Mikrofonem Densei EC 2002 ( Echo i wzmocnienie ) efekt będzie jeszcze lepszy a już teraz choc antenna jest tylko 6 metrów nad ziemią , robię DX-y z Japonią czy Kuweitem.Przy propagacji można by powiedzieć,da się i z kaloryfera , mimo wszystko , będę się upierał. President Grant 2 jest dobry, nie powiedziałem najlepszy ale nie jest zły.Są lepsze konstrukcje,to jasne jak słońce.Mimo to jest jednym z tańszych ale dobrych Radii z SSB,jego konkurenci są z reguły znacznie drożsi.Czyli okazuje się , że Marka President , to jakość ale nie zawsze za duże pieniądze-ten dostępny jest poniżej 1000 złotych w Polsce i 199 funtów ja dałem za niego w Wielkiej Brytanii.

1177
lukas82 dnia 05 marzec 2018 20:48

Również posiadam to radyjko na bazie i złego słowa nie mogę powiedzieć , jak kolega DELETE_1 napisał zgodzę się w stu procentach słowo w słowo.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
cbradio PZK SPPA