Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
Nowość - President Grant 2
Sprzęt

Na stronach francuskiego oddziału President Electronics pojawił się nowy trx z emisją jednowstęgową nawiązujący do jednego z bardziej poszukiwanych w latach '80 i '90 radiotelefonu: GRANT 2. Czy będzie to równie udana konstrukcja, czy też jedynie nazwa pozostała, dowiemy się zapewne wkrótce...
President Grant 2


257
DELETE_1 dnia 01 październik 2014 20:53

Do dnia dzisiejszego mogę się pochwalić nienaganną pracą tego CB-Radia , korespondenci chwalą go za czystą modulację. Myślę że w połączeniu z Mikrofonem Densei EC 2002 ( Echo i wzmocnienie ) efekt będzie jeszcze lepszy a już teraz choc antenna jest tylko 6 metrów nad ziemią , robię DX-y z Japonią czy Kuweitem.Przy propagacji można by powiedzieć,da się i z kaloryfera , mimo wszystko , będę się upierał. President Grant 2 jest dobry, nie powiedziałem najlepszy ale nie jest zły.Są lepsze konstrukcje,to jasne jak słońce.Mimo to jest jednym z tańszych ale dobrych Radii z SSB,jego konkurenci są z reguły znacznie drożsi.Czyli okazuje się , że Marka President , to jakość ale nie zawsze za duże pieniądze-ten dostępny jest poniżej 1000 złotych w Polsce i 199 funtów ja dałem za niego w Wielkiej Brytanii.

1177
lukas82 dnia 05 marzec 2018 20:48

Również posiadam to radyjko na bazie i złego słowa nie mogę powiedzieć , jak kolega DELETE_1 napisał zgodzę się w stu procentach słowo w słowo.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony
Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?