Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
Apollo I Road Blues od AnyTone
Sprzęt

Apollo I to propozycja dla tych użytkowników CB, którzy nie mogą pozwolić sobie na inwazyjny montaż radiotelefonu w samochodzie. Road Blues został podzielony na dwie części: jednostkę centralną oraz moduł sterowania wraz z wyświetlaczem wbudowanym w mikrofonogłośnik. Wyświetlacz LCD jest czytelny i zawiera wszystkie potrzebne do swobodnego korzystania elementy: częstotliwość, s-metr, głośność czy zadaną emisję.
Dane techniczne są standardowe dla tego segmentu: AM/FM, 4W, 40 kanałów. Producent zapowiada w przyszłości opcjonalną stacje dokującą wyposażoną w akumulator oraz przetwornicę.


257
DELETE_1 dnia 13 listopad 2014 20:28

Jeżdżę zawodowo na TIR-ach , dalej uważam , że ręczniak leżący sobie na jakiejś tam półce??? Wiesz co znaczy takie radio w razie wypadku? Radio ręczne , NIE JEST czytaj ze zrozumieniem przeznaczone do typowej pracy w aucie - nawet KF.Że radio jest podświetlane,ok,bo musi,że mikrofon , jest to niepraktyczne w nocy.Tyle i zdania nie zmienię.I jeszcze jedno akustyku- Densei EC 2002 wystarcza mi w zupełności jako porządny mikrofon , jeśli jesteś maniakiem akustyki - załóż studio , zrób wzmaczniacz np. 4x400 watt z pasmem przenoszenia 20,000Hz i powodzenia-mury pękają.Ja CB-Radio traktuję jak CB-Radio a nie jak supernowoczesny wynalazek.I nie przekonuj mnie,bo mam własne zdanie.Cześć Marraf! Gdyby wszyscy lubili to samo , świat byłby nudny czyż nie? Akustyk nie lubi tego co ja a ja nie lubię tego co akustyk i po wszystkim.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.