Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
News

Dział Bravo Delta [11.01.2005]

Bravo Delta

Już można przeglądać dział Black Dragon. Czas pozwolił na przerzucenie informacji z poprzedniej strony. Dodatkowo parę rzeczy do ściągnięcia - w dziale Download, Instrukcja do Lincolna.

Poleć wiadomość: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Zmiany !!! [09.01.2005]

News

Witam

Nowy rok zaczął się dla nas dość ciekawie, przez dwa dni nie istnieliśmy :). Może to i dobrze, gdyż teraz już wiemy, że stronę trzeba zabezpieczać :). Mamy nadzieję, że więcej taka sytuacja się nie powtórzy. A co się takiego zmieniło? Chciałbym powitać i przedstawić wszystkim "nową" osobę, kolegę Radka (Airacobra), który zajmie się razem ze mną tworzeniem, moderowaniem i zarządzaniem naszym serwisem. Dodatkowo poszukujemy osoby, która byłaby odpowiedzialna za administrowanie strony pod kontem czysto informatycznym - pracy raczej niewiele, ale zaszczyt jest wielki :D. Poszukujemy jeszcze jednej osoby, która zajęła by się promowaniem naszego klubu DX Black Dragon - i tutaj zwracam się do kolegi Irka BD 004, czy nie zechciałby zająć się redagowaniem działu (artykuły, ciekawostki, nowi klubowicze). Co nam to da? Dzięki podziałowi ról, nasz serwis będzie rozwijał się dużo prężniej. Sam nie wiele mogłem zdziałać - brak czasu, dużo pracy etc.

Marek (jeszcze Admin)

Poleć wiadomość: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Zezwolenie Alan 28 [24.11.2004]

Prawo

W związku z powtarzającymi się pytaniami na pl.rec.radio.cb o homologację do Alana 28, załączam dwa skany mojego zezwolenia z 1993 roku. Możliwe że pomogą. Niestety nie posiadam homologacji - wtedy wszystko załatwiał sklep w którym zakupiłem radio. Pliki znajdziecie w zakładce Download.

Poleć wiadomość: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Co ze starą stroną ? [24.11.2004]

News

Ważna informacja - stara strona działa pod adresem www.radioserwis.com. Niestety nie będzie już aktualizowana, ale wszelkie informacje pozostaną.

NIEAKTUALNY
Poleć wiadomość: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Dział Producenci [16.11.2004]

Sprzęt

Zakładka PRODUCENCI - zaistniała na stronie. W tej chwili tylko zdjęcia, ale w przyszłości pojawią się opisy i dane techniczne (muszę je tylko przerobić ze starej strony i umieścić na nowej). Zachęcam do głosowania na najlepsze Radio CB, jak i wpisywania komentarzy - wypowiedzcie się na temat sprzętu, którego używacie.

Poleć wiadomość: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Bez zezwoleń !!! [09.11.2004]

Prawo

Już chyba wszyscy, a na pewno większość z Was wie, że nie ma potrzeby rejestrowania radia CB. Dla niedowiarków i aby uściślić o jakie radioodbiorniki chodzi postanowiłem zamieścić link do Dziennika Ustaw nr 169 z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 26 lipca 2004: USTAWA

Poleć wiadomość: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Homologacje w dziale Pobierz [09.11.2004]

Prawo

W dziale Download znajdziecie już od dzisiaj 21 scanów homologacji. Myślę że się przydadzą, szczególnie tym którzy używają radia w samochodzie i nie chcieliby zbędnie tłumaczyć Policji czy wolno go używać czy też nie.

Dział Download jest dostępny tylko dla zarejestrowanych użytkowników - zarejestrujcie się to nie kosztuje, a na pewno zyskacie na tym.

Poleć wiadomość: Poleć na Facebook Poleć w Google+

Powitanie [04.11.2004]

News

Pierwszy raz w nowej odsłonie, należałoby chyba napisać coś mądrego. Prace nad stroną trwają już od dłuższego czasu, a nawet bardzo długiego.

Do tej pory można było tylko oglądać to, co zamieściłem na stronie i wiele się tu nie zmieniało - rodzina, praca etc. Dlatego postanowiłem zmienić stronę w portal rozwijający się dzięki Wam - czytelnikom. Wysyłajcie artykuły, bierzcie czynny udział w życiu FORUM, korzystajcie z Chatu. Jeśli znajdziecie błędy - napiszcie do mnie, wszelkie uwagi, będą pomocne w tworzeniu portalu. Nie przenoszę wszystkich informacji ze starej strony - bo nie ma sensu, stare czasy. Niech dzień dzisiejszy będzie nową erę istnienia Portalu www.cbradio.pl. Jeszcze jedna informacja - dla zarejestrowanych użytkowników są profity - dostęp do działu DOWNLOAD.

Poleć wiadomość: Poleć na Facebook Poleć w Google+