Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Bravo Delta » Pytania
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Jak długo czeka się na rozpatrzenie wniosku o członkostwo w BD ?
Paramedic84
Witam

Złożyłem wniosek o członkostwo w BD ponad dwa tygodnie temu i na tym się skończyło... nie to że poganiam ale my¶lałem że wysłanie wniosku równa się z natychmiastowym przyst±pieniem do klubu, który to (opisany w zakładce "jak wst±pić" ) nie wymaga od uczestnika spełnienia specjalnych warunków koniecznych do nadania numeru i wst±pienia do grupy. Pytam z ciekawo¶ci bo już jutro mam zamiar dokończyć składać swojego rozebranego Presidenta Jack-a (wymiana wychyłu i kalibracja) i popróbować go na 27.555 USB bo propagacja podobno idzie i fajnie by było posługiwać się nowym numerem BD - na razie cały czas jestem zmuszony do używania starego numeru klubu Dx Krasnystaw Club (161 DKC 051). Zatem w zwi±zku z powyższym pytam: nie spełniam kryteriów, co¶ Ľle wypełniłem, czy s± jakie¶ terminy administracyjne do wydania decyzji o przyznaniu członkostwa, ile się zwykle czeka i ile jeszcze trzeba czekać?

Proszę o odpowiedĽ.

Pozdrawiam

jaro
chyba co¶ Ľle wypełniłe¶ nie ma problemów
chyba że s± jakie¶ zmiany ,ale chyba nie
spróbuj jeszcze raz wszystko powypełniać

Paramedic84
No wła¶nie tak też pomy¶lałem, że może co¶ nie doszło czy wadliwie zostało wypełnione ale nie mogę ponownie wypełnić i wysłać formularza zgłoszeniowego, ponieważ wyskakuje komunikat, iż zgłoszenie zostało już wysłane w zwi±zku z czym chyba wszystko jest prawidłowo... Na forum jest pełno członków klubu i chodzi mi by kto¶ opisał krótko jak wygl±dała procedura rekrutacji do BD w Waszym przypadku i jak z terminami?

Rysiek9
Cierpliwo¶ci kolego a nie pomy¶lałe¶ że po prostu Administrator na weekend gdzie¶ wybył aby odpocz±ć na łonie natury....73..

Paramedic84
I w końcu mam swój upragniony numerU¶miechU¶miechU¶miech

Ogromne dzięki za nadanie numeru 051 czyli taki sam jak "stary" z poprzedniego klubuU¶miech

Pozdrawiam serdecznie - wszystkiego dobrego!
baza: K-PO DX-5000 Densei EC-2002 Sirio 827 5/8
mobil: Yosan PRO-110 Sonar 872 Farun BM 120 DV

jaro
no i gratkiU¶miech

Marraf
Witaj w klubie
26BD821

Power Mike
No wła¶nie , też miałem wrażenie , że co¶ nie tak złożyłem , i nie ma rejestracji numeru ,ale jest chyba O.K. więc cierpliwie czekam...

PrzejdĹş do forum:
Podobne wÄ…tki
Temat Forum Odpowiedzi Ostatni post
Jak otrzymać znak wywoławczy? Pocz±tkowe problemy 12 09.09.2019 15:44
aluminiowe auto - jak antenę Montaż anten, sprzętu, etc. 3 13.03.2019 23:19
Cze¶ć jak moge uzyskac znak wywlawczy Pocz±tkowe problemy 2 13.03.2019 18:21
Przywitaj się Przywitaj się 3 01.02.2018 13:32
Przywitaj się Przywitaj się 5 11.01.2018 17:33