cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Sprzęt » Radia
 Drukuj temat
Cb Tagra Oceanic
art2310
Witam.Mam okazję kupić radyjko jak w tytule tematu.Nie ma specjalnie dużo informacji na temat radyjka w necie.Z tego co się orientuje to podobno to samo co Lafayette Texas.Jak ktoś miał styczność z tym radyjkiem to proszę o opinie.
 
DELETE_1
Takie sobie , złe nie jest , poczytałem na francuskich stronach , szkoda że bez SSB. Tylko AM I FM. Jeśli to do auta to duże. Są mniejsze , które mają takie same funkcje Onwa MK1 , Onwa MK2 I pewnie byłyby tańsze. Ale zależy co kto lubi I dlaczego. Radio wygląda po danych technicznych , że nie jest złe , poprostu tylko marka nieznana.
26 Bravo Delta 003
 
art2310
Za 80 zł to chyba wezmę a sprzedać zawsze można w razie czego.
 
DELETE_1
Pewnie. CB-Radio wygląda przyzwoicie a I cena jest naprawdę zdumiewająco niska. Pewnie , że brać bo się przyda tylko uważaj , przyjżyj mu się dokładnie czy wszystko z nim jest w porządku. Stopień końcowy mocy , czy nie jest spalony , czy CB-Radio siedzi w częstotliwościach. Zrób test w eterze , jak gra to bierz.
26 Bravo Delta 003
 
art2310
Cena niska bo kumpel sprzedaje.Dostał w firmie nowy wóz a to radyjko leżało nie podłączone a on i tak zamontuje swojego Walkera.Działać-działa bo próby robiliśmy,tylko nie wiem jak z częstotliwościami stoi,trzeba by oddać do serwisu.Z przymrużeniem oka
 
Przejdź do forum: