PZK   Swiat Radio 153BD/AS101
cbradio.pl
Zobacz temat
cbradio.pl » Pozostałe » Przywitaj się
Kto tu jest? 1 Gość (ci)
 Drukuj temat
Witam wszystkich
darek89a
Witam wszystkich mam na imię Darek moje zainteresowanie radiem zaczęło się rok temu od obejrzenia na Youtube filmów jak przerobić tuner dvb-t na pasma kf. A że tak się złożyło że miałem odpowiedni tuner to zaczęło się kombinowanie, wieszanie kabli i drutów na drzewach. Przy dobrych wiatrach udało się posłuchać krótkofalowców. Początkowo chciałem robić licencje na pasma kf i kupić jakąś radiostacje ale po zapoznaniu się z cenami moment mi się odechciało, więc moje oczy zwróciły się na cb radio na początek kupiłem radio canva cb-318 i antenę aktywną mini-whip 0-30mhz po podłączeniu wszystkiego zaczęła się jazda pełno ruskich i niemców, kłótnie na k.19.Ale na tej antenie można było tylko słuchać, znudziło mi się słuchanie więc postanowiłem założyć bazę i dołączyć do klubu cb , na początku listopada kupiłem antenę bazową sirio gpe 27 5/8 z miernikiem swr. Pierwszą moją łącznością była stacja benzynowa oddalona o 4km po nowym roku planuje zakup radia z ssb żeby móc robić dalekie łączości w Polsce i zagranicą.

Majer
brawo witaj kolego 73
Baza: CRT SS 9900 V2 / Albrecht AE 355 M
Mobil: President Harry, Santiago 1200

Bolo
Witamy w klubie kolego Z przymrużeniem oka
mobil: PRESIDENT HARRY III ASC, HELIKALNA SIRIO T3 27, SIRIO OMEGA 27.

MartinDj
powitać i 73 dla CiebieUśmiech
-- Stacja Bazowa
* President lincoln 1
* mic HOXIN AV-508
* 5/8 cztery przeciw wagi
-- Mobil
* President Tommy
* Mic dynamiczny
* Antena President Alaska

Przejdź do forum: